www.sudzibas.lv Skropstu piesūdzēšana Nekvalitatīvi izpildīts darbs

AtrisinātaSkropstu piesūdzēšana - Nekvalitatīvi izpildīts darbs

Skropstu piesudzēšanas meistare , strādā Rembates iela 8, Płavniekos. Atradu vińas sludinājumu portalā ss.lv. Pozicionē sevi ka kvalitatīvu meistari ar lielu pierēdzi- strādāja labakajos Rīgas salonos. Procedūras ilgums viena stunda, samaksaju 31,50 par skropstam kuras nokrita nakamajā dienā. Izstastīju vińai situaciju, tad pirmkart saka man stastīt visādas mułkības , ka zāles var ietekmēt , ta un ta. Beidzot piedavāja man variantu pārtaisīt bezmaksas. Istenībā negribēju, bet ko darīt pamegināju. Rezultats-skropstas nokrita nakamajā dienā. Panēmot līdzi manad dabīgas skropstas, jo bija pielimētas galīgi bedīgi. Izskaidroju situāciju, uz ko bija atbilde- vis bija uztaisīts pareizi, nevaru jums palīdzēt. It ka vińas vainas nav. Meklējiet citu meistari. Un tas viss pirms svētkiem. Mierīgi gribēju sarunat kaut kadu dału naudińas man kompensēt- atsakas, un pat aizsūtīja man smaiłikus:)). Manas skropstas pēc tas pieaudzēšanas izskatījas bedīgi, jo bija pielimētas šausmīgi , un daudz izkrita. Vot tāda kvalitāte par tadu cenu. Tagad sapratu ka labd apraksts un skaistas bildes ss.lv nenizīme ka tieši tev bus smukas actińas .

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Алена 29.12.2016

Atdeva naudu