SKROPSTU PIEAUDZĒŠANA OĻESJA 28388690 - SKROPSTU PIEAUDZĒŠANA

SKROPSTU PIEAUDZĒŠANA OĻESJA 28388690. uzliku pie šitās duņas skropstas un jau nākamajā dienā 90% no skropstām man bija izkritušas. sludinājumā bija rakstīti 6 ls, bet beigās nācās maksāt 12 ls !!!! NEIZMANTOJIET ŠITĀS KRIEVENES NEKVALITATĪVOS PAKALPOJUMUS !!!!

P

M Mary60 21.06.2013

Tu esi PRET krieviem, lūk laikam kur tas suns aprakts

L [email protected] 21.06.2013

Piekriitu, skropstaam jaturas minimums triis nedeeljas, nevis vienu dienu, ja veelies varu tev ieteikt labu meistari, skropstas liku pirms cetraam nedeeljaam veel tagad turas, protams, dazas ir izkritushas bet nav tik traki, cena 8-10ls.

S shena1971 22.06.2013

Во всех проблемах виноваты русские... это у тебя от злости ресницы отвалились :))

Q qween 27.06.2013

jaa, es arii liku pie shitas krievushkas skropstas, un man bija liidziigi. tikai es nezinu kaadu limi vina izmanto, jo man peec tam acis asaroja katru dienu, koda aciis utt., acu arsts man pateica, ka vainiga nekvalitatiivaa liime, ko sii izmantojusi, ka man pat redze pasliktinajusies no taa!!! nevienam neiesaku limet pie vinas tas skropstas. un sausmigi rupja attieksme. ka jau URLAAM.

M mimo 27.06.2013

Русская не русская..виновата, да. Так как сделала хреновую работу. Ёмаё, это же работа с глазами.То же самое бы сказала и про латышку с такой самодеятельностью((

A Alesja 19.12.2013

Šeit raksta ta krievushka :) Nerakstisu garus tekstus, jo man patiesam ir gruti rakstit latviesu valodaa, bet ar saviem latviesu runajosiem klientiem censos runat pa latviski :) Pateiksu tikai to, ka dazi cilveki nak ar taaadaaam skropstam, un prasa pieaudzet biezus. Un atteikties no si klienta meistars ari nevar... Rezultats ir tads ka vienkarsi savas skropstas neiztur!
Vel pateiksu ka Jus varejat man piezvanit, es vienmer naku preti. Nu ja Jums palika vieglak no si nelaipna, nacionalistiska komentara, tad labi! Manu darbu tas neietekmes! :)
Ar Cienu,
Krieviete :)

A Alesja 19.12.2013

Isu tekstu uzrakstit nesanaca :)

O olga8883 19.12.2013

так тебе и надо латыха:)

F fgggggggggg 29.10.2014

tak taa alesja riktiga BOMZE IRA. es ari pie vinas liku, sii pienem ari brivibas ielaa riigaa. drausmigas skropstas liek. dirs viena laidaa ka nez kads krutais materiaals, beigas, tok, aizgaaju paartaisiju pie citas ari krievenes, bet salidzinajuma ar sito, taa tak ir normaala. a sitoo miskastniece es arii nevienam neiesaku!!! :P

U urlaikunjaidurai 29.10.2014

Alesja, IDZI NAHUJ ZARAZA, PADLA TY VONUCHIJA EMKA AHAHAHAHA.

A ahahahahahah 25.11.2014

vinai vel otrs nr ir: 28292335, sauc sevi par NASTJU :))) nr, maina kaa zekes, UZMANIETIES!!!

S suukaapiii 25.11.2014

arī šis nr viņai pieder: 29348142.
vina pienem salona riga, purvciema sava dzivokli, ka ari izbrauc pie klientiem.

neuzkerieties uz letiem solijumiem. visi maak pluutiit.

U uzhaasss 28.04.2015

U uzhaasss 28.04.2015

neejiet ne pie nastjas ne pie olesjas. ulbrokaa savaa dzivoklii, vai barona ielaa. viena un taa pati stjerva.