www.sudzibas.lv Skaistumkopšanas salons Miracle Imantā Ar klientiem nerunā latviski un met nost klausuli

Skaistumkopšanas salons Miracle Imantā - Ar klientiem nerunā latviski un met nost klausuli

Bēdīgi! Zvanīju uz salonu, lai varētu pierakstīties matu griešanai. Sākumā kad pacēla klausuli atbildēja latviski, prasīju vai varu pierakstīies matu griešanai, sekoja pretjautājums (nopratu pēc intonācijas) krieviski. Kad prasīju vai varētu lūdzu latviski, vienkārši nometa klausuli. Mīļie salona darbinieki, kā Jums šķiet vai neesiet zaudējuši klientu? Turklāt, nedomāju, ka esmu vienīgais gadījums. Jums vajadzētu brīdināt cilvēkus, ka nerunājiet latviski, lai man savs laiks nebūtu jātērē Jums zvanot.
Ceru mana sūdzība palīdzēs citiem neapmeklēt šo salonu, jo tāda attieksme sniedzot pakalpojumus ir nepieļaujama.

R

B BK 08.11.2018

Ak tu nabadzīte. Aizej stūrī un paraudi.

E Ekspertu eksperts 08.11.2018

Ja Tu esi kremlis, skaidrs, kāpēc ņirgājies, bet, ja latvietis, tad pavisam dumjš latvietis. Tā vietā, lai atbalstītu sievieti, kas pieprasīja latviešu valodas likumīgo ievērošanu pakalpojumu sniegšanas biznesā savas valsts kādā uzņēmumā, Tu viņu norēji.. SMADZENES NOPĪPOTAS VAI NODZERTAS, VAI ARĪ NEDAPERĒTS JEB NERIKTĪGS PIEDZIMIS, KA ŠITĀ ŅIRGĀJIES?

really? 08.11.2018

Galva tikai smukumam, lai var frizuras veidot?
Elementaras frazes krieviski vareja tacu skola iemacities pat ipasi nemacoties.

E Ekspertu eksperts 08.11.2018

Latvijā obligāta ir tikai latviešu valoda un tā tam būs būt! Kauns par tiem latviešiem, kas darba vietās regulāri pāriet no lat. valodas uz krievu valodu, izdabājot latviešu valodu apgūt nespējniekiem..

R Rūta 08.11.2018

Kāpēc man ir jāmāk un administrators nesaprot ko nozīmē matu griešana? Nezinu smieties vai raudāt par tavu komentāru.

E Ekspertu eksperts 08.11.2018

P. S. palabošu kļūdu savā tekstā--vārda "kremlis" vietā jābūt "kremlins"..

E Ekspertu eksperts 08.11.2018

Rūta, vai valodas centram esi ziņojusi par šo firmeli?!

GoodMan 08.11.2018

Ну что можно сказать. Здесь Латвия. Не нравиться? Тогда чемодан-самолёт-Ирландия.

E Ekspertu eksperts 08.11.2018

Te ir Latvija un kremļmafijas botiem te nebūs nekāda teikšana.. Latvijā likums nosaka, ka vienīgā valsts valoda ir latviešu valoda, nevis kā te kāds lisogalovijs te nemitīgi purkšķ.. Krievu valoda ir Krievijā, pret to nav iebildumu.. Krievu valodai nebūs būt nevienā citā valstī pat ja okupēsiet.. Zarazņiku okupantiem ar to nāksies samierināties.

GoodMan 08.11.2018

На заборе тоже много чего написано. Только к реальной жизни это не имеет никакого отношения. Если завтра напишут, что ты помимо всех налогов должен ещё и за медицину отдельно платить, тоже будешь платить? А то ведь ещё через время напишут, что за вдох кислорода надо будет платить.

GoodMan 08.11.2018

Ой забыл. Для тебя же уже ввели дополнительный платёж за медицину. А для меня нет, а знаешь почему? Потому что я не читаю всякую хрень на заборе. А ты плати плати, читай читай :)

E Ekspertu eksperts 08.11.2018

Varbūt tavā pļutkinlandē ir rakstīti likumi sazin kur, bet man un mums, latviešiem savas tautas pastāvēšanas likumi ir ierakstīti prātā un sirdsapziņā un uz papīra rakstītus likumus pat nevajag, lai zinātu, saprastu un bez šaubām apliecinātu, ka šī ir mūsu zeme un mūsu valoda - tā ir būs tikai latviešu.. Vai Tev tas beidzot pieleks, kremļabot Fedot?!

B BK 08.11.2018

Zini ko, tava stulba latvija jau sen nav tava. Viņa jau sen ir vairākas reizes pārdota.

E Ekspertu eksperts 09.11.2018

Pārdot var tikai tos, kas ir pērkami.. Ja Tu saki stulba, Tu to pirmkārt saki par sevi un arī otrkārt un pēdējokārt.. Nespried pēc sevis par visiem..