Skaistuma centrs - alga

Varbūt kādam ir pieņemami būt pašnodarbinātai personai un strādāt cita kabatai. Man diežēl, nē! Atnākot trešo dienu uz šo darba vietu jautājot Īrisai ( darba devējai) pēc līguma sekoja atbilde: "nē, līgumu es neprintēšu". Nākas secināt, ka ar dažiem darbiniekiem netiek noslēgs līgums, lai iegūtu nelegālus līdzekļus.

Uzņēmums darbojas tikai dažus mēnešus; jāatgūst taču iegūldītie tūkstoši!

I

B Baiba 18.09.2011

pilnīgi meli. strādāju šajā salonā no pirmās dienas un man ir uz rokas līgums, kuru pati parakstīju. zinu, ka man'ām kolēģēm ir gan līgumi, gan parakstīti dokumenti par darba drošības ievērošanu. sieviete, kura uzrakstīja šo sūdzību, nerespektēja darba devēju, pārkāpjot salona iekšējo kārtību un tika palūgta atstāt savu darba vietu.

D Darbadevējs 18.09.2011

Cien Rakstītāja Santa, noteikti brīdināšu visus salonus lai ar tādu darbinieci kā Jūs neviens nesadarbojas.
Jo pirmajā dienā kad atnācāt pieteikties darbā, Jums pat sanitārās grāmatiņas nebija, uz ko Jūs pateicāt, ka Jums nav 15 LS. Nācu Jums pretī un teicu, ka apmaksāšu, ka saprotu Jūsus bezizejas stāvokli.
Lūdzu Jums piereģistrēties VID Kā saimnieciskās rabības veicēju, jo mūsu uzņēmums strādā tikai un vienīgi oficiāli. Bēt Jūs teicāt, ka nevēlaties zaudēt savu bezdarbnieku statusu.
Noteikti par Jums ziņošu tālākajām iestādēm, mūsu firmas Jurists jau ar to nodarbojas.
Pats šoķējošākais, ka pirmajā darba dienā atnākot, tikko vadība bija izgājusi no salona Jūs kelēģiem nemanot piedāvājā savu produkciju klientiem. Tas galīgi nav pieņemami, jo salona, ir strikti noslēgti līgumi, par konkrētās produkcijas izmantošanu.
Kā arī pirmajā darba dienā Jūs piedāvājāt savām jaunajām kolēģēm, pamest darba vietu jo Jūs kaut kādā skaistumkopsanas skolā varat īrēt divas darba vietas, nopirkt galdus un piedāvāt viņām darbu. Piebildāt, ka pārmānīsiet klientus no tuvējās frizētavas.
Tas ir galīgi amorāli kā Jūs uzvedāties pirmajā darba dienā. Kā arī kad es Jums pajautāju, kā tā sanāca ka Jūs piedāvājat klientiem savu pašmāju prodekciju, Jūs piebildāt, kapēc Te salonā ir stukači, ka viesiem jātur mute ciet, ka Jūs darāt ko vēlaties.

Mums cien Santa, ir kameras salonā, un visi kolēģi dzirdēja, kā Jūs nevēlaties ofciāli reģistrēties. Bet es vienīgi Jums 10x atkārtoju, ka mēs esam oficiāla iestāde, tādēļ nekādas neoficālās maksāšanas mums nav! Ja Jūs nepieciešams, publicēšu video ierakstu no mūsu salona sarunas!!! KO noteikti arī darīšu, un visi dzirdēs Jūsu cietumnieka stila runāšanu, gan Jūs pati, gan radi, gan tuvākie cilvēki un ģimene.

Tāpēc ja Jūs kaut kā gribat gremdēt cilvēkus, tad lūdzu Jūsu vecumā būtu vienkārši jākaunās. Jūs esat pieaugusi sieviete, māte.. "Sitādu apmelošanu un faktu izdomāšanu, tiešām daudz ko izsaka par Jums, un Jūs to loti labi zināt..:)

Un ja Jūs nevēlaties zaudēt bezdarbnieka statusu, tad Jums jāgaida kas tas beigsies.
Es bridinu visus salonus, Esiet uzmanīgi no tādiem darbiniekiem!! Noteikti prasiet rekomendācijas atsauksmes. Tādu drāmu, necieņu reti var sastapt.

G G 04.11.2011

malacis, darba devēj!!!