Silvija Georgica - Krāpšana

Sitas cilveks viltigi izmanto draudzibu, lai pieklutu bankas konta datiem. Un tad noskaita naudu no ta konta uz savu, un visu noliedz kaut man ir pieradijumi.
Lai cilvēki uzmana stingri savas somas kas ar šito cilvēku kontsktejas. Un policija ir bezspēcīga. Jo redz pati tikos ar to cilvēku, kaut nevarēju ko tādu pat iedomāties. Ludzu cilvēki uzmanieties no Silvijas Georgicas.

Papildināts [email protected] 17.02.2018

1313 13 datuma biju aizgajusi pie tas silvijas, uz 5 min izgaju izgaju uz toleti.tad nacu majas. Otra diena es gaidiju iszinu no bankas kad ienakusi bernu nauda. Iegaju bakomata, biju soka, kur puse naudas palikusi! Iegaju atri internetbanka ari tur nevareju ieiet jo bija nomainita parole. Es yo samainiju un ieraudziju ka silvija georgica ie noskaitijusi uz savu kontu 2x pa 30 eyro. Kaut man ir pieradijumi vina visu noliedz.

Papildināts [email protected] 17.02.2018

Nekas netika atrisinats jo policija uzskata ka es pati esot vai labpratigi vinai toz datus uzticejusi.taka nekas nau atrisinats

Papildināts [email protected] 17.02.2018

Nekas nau atrisinats.policija ar tadam lietam nenemas

Lietalieta nau atrisinata

Papildināts [email protected] 17.02.2018

Biju biju policija bet vini uzskata ka es esu vainiga. Netic man

Papildināts [email protected] 17.02.2018

Netika nekas atrisinats jo man netic.

Sigita Bronze 22.02.2018

Autore muļķe. Viņai neviens netic.