www.sudzibas.lv Silva Baiba Špule

AtrisinātaViktorija B SIA - Baiba Špule

Sveiki.
Neilgu laiku atpakal strādāju Silvā, vēlējos padalīties ar saviem pārdzīvojumiem.
Vienīgais pārdzīvojums bija baiba, vina izēd cilvēku ārā no šīs iestādes, neskatoties uz to, ka nav kas strādā!
Baiba nav atbildīgs cilvēks, nenovērtē nevienu savu darbinieku, lai kā censtos, novērtē tikai izredzētos, kuri patīk vinai!
Šajā gadijumā izredzētā bija egija, draudzenes baigās, mēs citas meitenes "neko" nedarijām, darija tikai baiba un egija. Loti aizvainojiši, zinot to, ka tā nav.
Katram pienākas atvalinājums, bet kad vēlies iet atpūsties, pretī sanem vienus pārmetumus.
No citiem kolēgiem klausos cik esmu slikta, neatbildīga. Man pienākas atvalinājums. !
Ja esi saslimis tur vispār haoss uzreiz notiek! Baiba laikam uzskata, ka neviens neslimo, tikai simulē.
Viena aprunāšana aiz muguras, pati esmu klausijusies par vairākiem darbiniekiem kad vēl "patiku" baibai kādas vinas bezatbildīgas.
Vinai loti patīk apspriest citu darbinieku privātās dzīves ar saviem kolēgiem-izredzētajiem!
Vienkārši nevienam neiesaku iet strādāt uz silvu vismaz kamēr tur strādā baiba.
Par visu pārējo priekšniecību varu teikt tikai labu, attieksme un izturēšanās bija super laba.
Baiba nav pēdējais cilvēks uz zemes, atrodiet pienācīgu darbinieku kas varētu aizstāt šo cilvēku.
Tas turpināsies tik ilgi kamēr jums vairs nebūs neviena darbinieka.
Baiba tiešām izēd darbiniekus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.04.2018

Uzņēmuma Viktorija B SIA pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

E

Q Qazwsxu 13.09.2017

Katrs vārds ir pilnīgi taisnība!

S Solvita 05.03.2018

Es pirms vairākiem gadiem kad meklēju darbu Jelgavā, ieraudzīju, ka viņi sludinājumā ierakstīja - meklē viesmīli. Nobrīnījos, jo nekad tur nebiju manījusi viesmīļus, bet padomāju - nu dievs vien zin. A atnācu un realitāte ir, ka uzdevumi atbilst pavāra palīgam nevis viesmīlim. A man vispār par to nebija ne pieredzes ne zināšanas. Un es tikai tikko atnākusi un man jau pārmeta darbiniece, nezināšu pateikt ne izskatu, ne vārdu bet tā gan nebija Baiba, ka es nemāku tās sūda pankūkas cept viņu metodē un ka es nemāku viņu sistēmu un ka es neatšķiru kura ir kura pankūka. Sludinājumā samelo par vakanci un zin, ka nav nekādas pieredzes a grib uzreiz zilus brīnumus ! Pāris stundas tur biju un aizgāju prom.

S Solvita 05.03.2018

Un tad 1x mana bijusī vīra māte pavaicāja tur lai viņai vienkārši iedod no krāna ūdens glāzi lai viņa var iedzert zāles un Baiba sāka tur psihot, ka ja viņa grib ūdeni padzerties lai maksā

L Laura555 21.03.2018

Cik redzu tā Baiba turpina strādāt, laikam kkas viņai ar priekšnieku :D

A AntiElvi 11.11.2023

Negribās jau ticēt, ka tas klibais izdzimtenis varēja kaut ko dabūt gaisā pat pirms 6 gadiem! 😁