AtrisinātaSilva kafejnīca Jelgavā - krapšana

Заказали крендель на бабушкин юбилей в форме цифр 85,заплатили 21 евро за 3,5 кг. Veja zirgs название кренделя. Одна цифра была горелая,снизу полностью черная! Вместо начинки из ягод варение и никакого заявленого крема. Было очень стыдно перед гостями и бабушкой. Вы испортили всем настроение. ПОЗОР Silva! Никогда никому не посоветуем у вас брать выпечку на заказ. Надеюсь что вам стыдно за свою халтуру!

Atbilde no Silva Support Pārstāvja atbilde 21.01.2017

Labvakar

Mēs atvainojamies, ja ar kliņģeri nebija kaut kas kārtībā. Esat laipni lūgta atnākt pie mums, lai varam Jums atvainoties un atgriezt samaksāto naudu.

Ja kliņģeris vēl ir saglabājies, tad būtu pateicīga, ja varat atnest to atpakaļ un varu risināt šo problēmu ar konditoriem - novērtētu problēmu un saprastu kur ir kļūda.

Neliels skaidrojums par šo netradicionālo kliņģeri: tā kā šī kliņģera sastāvā ir saldētas ogas, tad cepšanās laikā pie augstas temperatūras tās sasprāgst un mēdz nedaudz iztecēt vietās, kur ir plānāka mīklas kārtiņa. Man ir ļoti žēl, ja Jūs par to nebijāt brīdināta vai arī, ja Jūsu gadījumā ogas bija pārāk daudz iztecējušas. Vārīto krēmu ir pagrūti ieraudzīt, jo tas tiek "izspiests" no konditorejas maisiņa uz mīklas garā strīpā un visu satinot kopā, cepoties, tas saplūst kopā ar kliņģera mīklas masu.

Tiešām atvainojos, ka esam likuši Jums vilties. Būšu no sirds pateicīga, ja ļausiet mums Jums atvainoties un atgriezt samaksāto naudiņu.

Ar cieņu,
Sandra Blūmane
vadītāja
9266586

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.04.2017

Uzņēmuma Silva pārstāvji mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.