www.sudzibas.lv Silva Baiba Špule

AtrisinātaSilva - Baiba Špule

Sveiki mīļie cilvēciņi kuri vēlas iet strādāt bistro Silva Jelgava!
vēlos jums pastāstīt par attieksmi pret darbiniekiem no konkrētas sievietes BAIBAS ŠPULES!
Kādu aicināju atpakaļ es strādāju bistro Silva Jelgava.Viss mani apmierināja izņemot attieksme no šis konkrētas sievietes.
Strādājot tur šī sieviete mēdza mani un ne tikai mani NONIECINĀT,APRUNĀT un gan APSMIET!Darba darbinieces viņa pieņēma skatoties vai cilvēks viņai iepatīkas vai ne!Cilvēki kuri vēlējās pievienoties mūsu kolektīvam un nesa savus CV tika aprunāti un apsmieti aiz muguras!Daudzi darbinieki wnk cieta no viņas attieksmes un no viņas slikta garastāvokļa!Daudzas meitenes ir raudādamas tur strādājušas! Tāpēc neizturot to es uzrakstīju atlūgumu,jo morāli es nespēju to izstūrēt! :( Katra zina ja ir kāds kurs tur vēlas tur strādāt tad cilvēciņam jābūt RIEBĪGAM,PAKĻĀVĪGAM un NEŽĒLĪGAM!!!!!!
Nesaprotu kādēļ vel tur tādu darbinieci vel darba...zinot to ka dēl viņas daudzi darbinieki ir aizgājusi!
Gribēju jums to pastāstīt jo uzskatu ka tas nav normāli! :( Jo darba kolektīvam taču ir jābūt draudzīgam :)
tāpēc aizdomājieties pirms ejat tur strādāt!!!!!!!!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.04.2016

Uzņēmuma Silva pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

B

M mairita11 24.03.2015

Paldies, ka uzrakstījāt. Bija vēlme tur iet strādāt, bet pēc Jūsu sūdzības sapratu, ka neizturēšu. Esmu ļoti jūtīgs cilvēks.

Z zuzanna111 07.04.2015

Kaut kas tur pilnīgi noteikti nav lāgā, jo tur VISU laiku tiek meklēti darbinieki. No labas vietas jau prom neiesi.

A andrjuha37 21.04.2015

Nepiekritišu šim apgalvojumam, iepriekš mineto sievieti pazistu jau daudzus gadus un ļoti bieži iegriežos silva, ka ari ļoti daudz kontaktejos ar citiem Silvas darbiniekiem un esu gajis tur praksi un piestradajis, ka ari ir citi iemesli kapec nepiekritišu šim apgalvojumam, ja jus nakat stradat uz kadu uzņemumu tad, bus jastrada pec ta likumiem nevis pec saviem, ka ari nejau kuru katrscilveks acis teiks ka jus neiederaties te ... taka ja pati esat vajniga un nenormala, nevajag padarit pa tadu citus ...

A agrita7 22.04.2015

Baiba, vai nu tu esi pati pievienojusi labu komentāru par sevīm?
visi zin kāda tu esi

M MB83 24.08.2015

diezgan interesanti, varbūt par algām var ko pastāstīt:) paldies!

M MB83 24.08.2015

interesanti, ko ari velejos zinat, cik apm tur algas ir, kads nepateiktu? paldies

P Par taisību 30.10.2015

Izlasot sūdzību, man atausa atmiņā pašai piedzīvotais šajā iestādē.
Vecākā pārdēvēja Baiba, jā viņai ir smags raksturs, arī pati esmu diezgan saskārusies ar to.
Ticiet man es varētu bezcelleri uzrakstīt par šo iestādi un tās iekšējo politiku, bet ar ko tad mēs tie kas šeit aiz maskām gāžam dubļus būtu labāki par viņiem, ja tā darītu!?
Teikšu tā visiem darba meklētājiem, viegli tur nav, bet laikam jau no mums pašiem arī daudz kas ir atkarīgs. Vajag visā pacensties saskatīt pozitīvo, algas tur vienmēr izmaksā laicīgi, pati vadītāja Sandra Blumane ir objektīvi domājošs cilvēks, kā arī liels pluss, tu vienmēr būsi paēdis un neviens tev par to samaksu neprasīs. Ir arī daudz jauku kolēģu, vismaz bija kad es tur strādāju.
Nu lūk kka tā:)

P pin_gin 06.06.2016

pilnigi nepiekritu sudzibai. pati stradaju Silva apmeram gadu, ne kadu konfliktu ar Baibu nebija. ja, vina dusmojas, ja tu nestrada, pļapā darba laikā, bet pa visu to gadu, ne vienu reizi nedzirdēju, lai viņa uz kādu kliegtu vai kādu aprunātu. ļoti saprotošs cilvēks, kurš spēj palīdzēt, izskaidrot nesaprotāmu kaut 10 reizes, mierīgi un ar smaidu. ļoti pozitīvs cilvēks. šobrīd, kā es zinu, visiem kolēģiem viņa ļoti patīk. jā, viņa ir ļoti atbildīga un grib darīt savu darbu uz visiem 120%. to pašu viņa prasa arī no citiem darbiniekiem. un, piedod, ja tu nespēj padarīt savu darbu kvalitatīvi, visu laiku kavē darbā, darba laikā pļapā ar visiem vai vispār vari neierasties darbā, protams viņa dusmosies un lamāsies. ir jāstrādā pēc Silvas likumiem, nevis pēc saviem. ar Baibu ir ļoti labas attiecības.
par to, ka tur vienmēr pietrūkst cilvēku.. 1.ir ļoti smags darbs, jo ir pārāk daudz pienākumu un ļoti grūti paspēt visu. bet tā jau ir vadības vaina. 2.ir pārāk mazas algas tādam smagam darbam
bet arī kopumā kolektīvs ir ļoti draudzīgs un saprotošs.

L Laura555 21.03.2018

Nav tur labi stādāt, īsts čūsku midzenis!