www.sudzibas.lv Sidonas apkalpošana

SIDONAS - apkalpošana

Biju stipri vīlusies svētdien apmeklējot apģerbu veikalu Sidonas Tērbatas ielā. Mēs ar meitu un mazbērnu (10 mēneši vecu) izlēmām nedaudz pastaigāties un iegriezāmies vekalā Sidonas Tērbatas ielas, kurā iebraucot ar bērnu ratinīem saņēmam nelaipnu uzsaucienu, ka ar ratiņiem tālāk braukt nedrīkstam. iemesls bija sniegainie ratiņu ritentiņi. Mēs bieži apmeklējam šo veikalu un bieži arī tiek izdarīti pirkumi, ne tikai pašām, bet arī mazajam šo to var atrast. iemeslu jau var saprast, ratiņu ritentiņi ar sniegu, protams, ka pārdevējas un apkopēja ja tur tāda ir negribēja uzslaucīt pēc tam izkusušo sniegu. Pēc tam jau piedāvāja ratiņus atstāt un staigāt ar bērnu uz rokām, bet ši bija tā reize, kad meita atbraukusi uz centru un gribēja paskatīes kaut ko sev, es gribēju uzmērīt un iegādāties mēteli, bet šajā ga'dijumā no pirkuma atteicos, jo dikti aizvainoja pārdevējas uzsauciens. man pat nebija iespējas mēteli uzmērīt.
redz kā sanāk, ka atkal jaunajām māmiņām liegta ieeja kādā veikalā dīvaina iemesla pēc, acīmredzot pārdevēju vai apkopēju slinkuma pēc. par ko tad viņām algu maksā?? gribētos sagaidīt laipnas pārdevējas vai kādu pretimnākšanu šajā situācijā. jo atstāt ratiņus pie ārdurvīm diez cik prātigi nav. neviens jau nedod garantiju, ka stāvēs un uzraudzīs ratiņus. esmu stipri lielā šasutumā par tādu rīcību.

V

F FlashForward 20.02.2012

Es saprotu abas puses, protams, bet nu... laikam vairāk atbalstīšu pārdevējas. Saprotiet, māmiņas, nezin kāpēc, bet jūs domājat, ka, ja jums ir mazais, tad visur esat pasaules nabas un visiem jūsu priekšā jāklanās. Ir taču jāsaprot pašām, kur labāk neprovocēt cilvēkus uz skandāliem un nenākt ar tiem bērnu ratiem. Cik zinu, SIDONAS nav plašas telpas, un, loģiski, ka jūs ar saviem ratiem tur visu telpu ar dubļiem piebristu, turklāt, tas ir apģērbu veikals! Nav jau t/c ar plašiem celiņiem...
Ja jau tā pa ceļam gribējāt ienākt iepirkties, tad uz maiņām varējāt, meita pastāv ārpusē ar ratiņiem, mamma aiziet apskatās, pielaiko un tad samainās...

Vienkārši citreiz liekas, ka jūs pašas provocējat citus uz skandāliem, lai jums aizrāda vai izturas nelaipni, jo pašas uzvedaties egoistiski!

V vecmamina 21.02.2012

Es arī kādu laiciņu atpakaļ strādāju par pārdevēju, un sniegainos laikos grīdas reizēm bija ūdenī, bet apkopējai bija jāslauka visu laiku, lai pircējiem būtu ērti staigāt, jo vadībai pircējs tomēr bija pirmajā vietā un mēs tikām rātas par šadiem gadījumiem un atvilka no algas, ja es būtu atlāvusies kaut ko tādu pateikt pircējam. Šajā gadījumā, tad kad lielais sniegs bija apkusis tomēr varēja atļaut pastaigāt. No malas izskatās, ka pārdevējas izdzen pircējus no veikala.

A aga 21.02.2012

Piekrītu FlashForward.

M Maribell_ 25.05.2012

Mēs ar draudzeni bijām Lāčplēša ielas Sidonās. Ienācām tur 19:30 vakarā, darba laiks ir līdz 20:00. Aizgāju mērīt drēbi, jau manai draudzenei pārdevēja saka, ka viņi slēdzas ciet, lai ātrāk mērot. Tālāk dzirdu, ka pārdevējas jau krieviski aprunā, ka atvilkās pēdējā minūtē, lai pasakot mums, ka vēl tikai dažas minūtes viņi vaļā. Protams, vairs nebija vēlmes ne mērīt, ne pirkt. Ejam prom, ienāk vēl kāda sieviete, kuru arī pārdevējas sāka dzīt, jo slēdzoties ciet (bija 19:40); tā sieviete gan nebija uz mutes kritusi, vnk pārjautāja, cik tad ir laiks un cikos viņi slēdzas ciet.
Bet nu attieksme pretīga, it īpaši, kad skaļi sāk komentēt, cik mēs vēlu atvilkušās...

V vljubljonnie_nebesa 03.07.2014

Vēlos komentēt : Es pati biju taja veikalā un zinu tikai vienu lietu, ka 19.50 pārdēvēji saka teikt, ka pēc desmit minūtēm mēs slēdzamies, un es esmu pārliecinata, ka 19:40 neviens jums neko neteica! Bet ko Jūs gribāt, lai viņi stradā līdz pedējām klientam? Tad ejiet uz Stockmanu, tur jūs apkalpos un sagaidīs, kamēr jūs pielaikosiet visas drēbes:)) Bet ja jūs atnacāt parastājā veikalā, tad nevajag dīrst ka slikta apkalpošana u.tt. Gribāt pa lētu nopirkt un vēl attieksmi gribat baigo, ta nebūs !!! Un es pamanīju, ka tikai latvieši sāk To, ka viņi paliks ilgāk - viņiem algas nepaaugstinās, un kapēc viņiem vajag stradāt līdz pēdējām klientam??? Es pamanju, ka tikai latvieu tauta vienmēr iebilst))) Smieklīgi, bet pastradājiet paši par tādu algu un visu dienu uz kājām, es apskatīšos ))) Latvieši ir neviss tauta, bet diagnoze)))) Tak što ejiet uz prestīžiem veikaliem, neviss uz parasto Sidonasu, ja esiet tādi gudrinieki!! :)))

V vljubljonnie_nebesa 03.07.2014

I inenetasidra 03.07.2014

nu un ko tad 10 min.laikā ieraudzīji?Cilvēkiem vairs nav ko darīt?
Varbūt savu durvju priekšu noslauki-būs gandarījums.Vai kādā tūristu autobusā ieskriet pakakāt un kafiju na haļavu izdzert?

M missTika 11.07.2014

Сидонас отличный магазин с очень отзывчивыми продавцами. всегда приятно зайти. я там часто бываю. не надо тянуть до последней минуты, что можно нормальлно померить, выбрать и оплатить за 15-20 минут? начните сами меняться и вы увидите, что нас окружают хорошие добрые люди.

D Dace Puriņa 13.09.2015

Nu Aizkraukles Sidonas ir viena tāda pārdevēja, es tiešām brīnos, kā viņa vel tur strādā, nu tik nelaipna! Man liekas, ka viņa pat nebūtu laipna, ja tur tikai ieskrietu un nopirktu preci bez mērīšanas! Riebjas iet tai veikalā, ja tā pārdevēja ir redzes lokā!!! Un nevajag te runāt par kaut kādām zemām algām vai stāvēšanu kājās visu dienu, tas nav attaisnojums šādai nelaipnai apkalpošanai! Šausmīgi "garas" stundas no 10 - 18, ko tad lai saka tie, kas strādā pārtikas veikalā? Un vel, ja jau nedrīkst veikalā braukt ar ratiņiem, ka riteņi ir ar sniegu, tad jau ar zābakiem sniegā staigātiem ar nevar iet!!! Kur vispār tik debili var uzrakstīt, pasaules nabas, laikam rakstītājai nav bērnu, arī māmiņai ar bērnu gribas kaut ko jaunu iegādāties un ne visām ir kur bērnu atstāt!!!

L Linda22 12.03.2016

Labdien.
Par veikalu Liepāja , rakstvežu ielā. Kopš tika nomainītas pārdevējas,nezinu, ko bija "nogrēkojušās" iepriekšējās, jo bija vienmēr laipnas un smaidīgas, vienmēr varēja uzzināt informāciju par sortimentu, veikals kļuvis visnotaļ nepievilcīgs. Tagad "jaunās" pārdevējas nelaipnas, savā starpā skaļā balsī sarunājas, pircējiem esot veikalā. Ieejot vienu dienu veikalā, vispār bija šoks, viena no pārdevējam sēž uz galda un skaļā balsī balsī pārspriež savas sadzīviskās problēmas, tas nekas, ka veikalā ir arī pircēji. Arī sortiments kļuvis sliktāks.
Linda, Liepājā

M MeitenenoJelgavas 12.03.2016

Es vispār nesaprotu par ko šeit notiek kašķis starp komentētājiem. Pati strādāju Latvijā zināmā,kopš seniem laikiem pastāvošā apavu veikalā un mēs pašas, pārdevējas ziemā 15reizes,ja ne vairāk mazgājam grīdu aiz pircējiem. Un nevis kāda apkopēja!!!! Problēmu nav. Ja nevēlies berzt plauktus, grīdas utt. tad droši vien nevajag strādāt veikalā! :)

Nopirku džinsa bikses "MISS ONE", kas valkājot stipri nokrāsoja zeķes un botas.
Mēģināju mazgāt- ūdens kā zils, tā zils, rokas un vanna arī. 2.dienas mazgāju, bez rezultāta.