www.sudzibas.lv Sia''Vārpas''žāvētā vista nekvalitatīvs produkts par normālu cenu

Sia''Vārpas''žāvētā vista - nekvalitatīvs produkts par normālu cenu

Rimi nopirktā Vārpas kūpinātā vista neatbilst savam nosaukumam.To varētu nosaukt par asiņaino vistu.Šī nav pirmā reize kad pie kaula ir sarkana gaļa.Šoreiz vienkārši asiņaina susla iztecēja pa šķīvi, un pati gaļa ir sīksta, neēdama.Tas liecina ka šī vista nav pareizi termiski apstrādāta.Gribētos zināt kas par to ir atbildīgs, un kad vienreiz beigs tirgot tos ātrā biznesa mēslus.

J

T Točno 17.12.2011

Točno, tā bija Dieva kauta vista! Nesaprotu tos cilvēkus, kuri šādu produkciju iegādājas tādos apšaubāmos veikalos kā RIMI, MAXIMA un SUPER NETTO. Manuprāt tie ir pašnāvnieki.

T Točno 17.12.2011

"Nesaprotu tos cilvēkus, kuri šādu produkciju iegādājas tādos apšaubāmos veikalos kā RIMI, MAXIMA un SUPER NETTO. Manuprāt tie ir pašnāvnieki." Točno, ņemiet piemēru no manis - es pie pārtikas tieku konteineros aiz augšminētajiem veikaliem. Točno!!!

T Točno 17.12.2011

Točno, partieku tikai no to gaļas, kuri ēd austeres un visādus citus izsmalcinātus ēdienus.

J Jolantai 18.12.2011

Bet varbūt tā bija Sia "Vārnas"?