www.sudzibas.lv SIA"SANTADEN" slikti sniegts pakalpojums

SIA"SANTADEN" - slikti sniegts pakalpojums

Šodien tiku pie iespējas apmeklēt uz kuponiem pirktu zobārsniecību, man tika veikta zobu higiēna ar ultra skaņu.
Viss sākās ar to, ka šo "klīniku" nevar atrast, tā atrodās skolas pagalmā, pavisam mazā telpā. o.O Biju šokēta.
Labi, tas ir tas mazākais.
Iesēdos krēslā un pēc pirmajiem iespaidiem zobārste likās tīri jauka. Attieksme laba.
Bet kad rokās tika ņemti instrumenti sajutos stipri vīlusies, darbs tika veikts pavirši un sāpīgi. Protams, sākumā es neko neteicu. Tiku pie asiņojošas smaganas un ne pavisam tīriem zobiem.
Procedūra ilga kādas 20minūtes, un pirmo reizi man higiēnas laikā trīcēja rokas, jo esmu no tiem cilvēkiem, kas par savu smaidu uztraucās un šodien es nemaz nejutos tā itkā pa manu muti ņēmtos kāds speciālists.
Nepērciet zobārstus uz kuponiem, labāk pakrājiet naudu un ejiet pie labiem zobārstiem, kas saprot ko dara un visu veic kvalitatīvi.

R Romija 11.07.2014

Zobārsts un higiēnists ir divas dažādas profesijas! Neviens kvalficēts zobārsts netaisīs higiēnu un vel pa kuponiem!
Ņevajag uzaudzēt tādu zobakmeni, ka smaganas asiņo!

K kiskis 09.11.2014

nevis ''slikti sniegts pakalpojums'', bet gan ''slikti tīrīti zobi ikdienā'' :)

B baibish 14.01.2015

Man ļoti patika gan daktere, gan pakalpojuma kvalitāte un attieksme. Pirmo reizi aizgāju ar kuponu, bet turpmāk esmu gatava iet arī pa maksu. Nezinātājiem tiešām grūti atrast, man arī pirmajā reizē bija jāpamaldās, toties ir, kur nolikt auto pie pašām durvīm :)