SIA"Metāla Studija" - Krāpšana

Kantoris ar pasaku teicēju Paulu Niedri. Ja sadomājat riskēt strādāt, tad jāreiķinās ar dažiem sīkumiem! Sākumā solīs uz ceļiem krisdams,sabaros ar avansiem un tad,kad būsiet iestrādājis-sāksies teātris ar nosaukumu-"kā nemaksāt". Neadekvāts cilvēks. Naudu nekad nemaksā laicīgi. Visu laiku avanso.

K Krishinjsh 28.04.2016

Nu vecīt :D ''Naudu nekad nemaksā laicīgi. Visu laiku avanso.''
Zini ko nozīmē maksāt avansā??! Ja jau maksā avansā tad jau super, problēma ir ja maksā par vēlu!

J Jankels 1122 30.04.2016

Jā, piekrītu! Ar pastrādāju.Viss teiktais desmitniekā! Meli meliem galā.Tur jau vēl problēma - jābaro vēl divi kantorī. Algas diena skaitās 15. datumā. Bet jārēķinās ar to, ka Paulam ir savādāks kalendārs. Viņam 15-tais parasti sanāk pēc mūsu kalendāra ap 20-to.Un tad pa 100-300 eiro. Pārējo skaidrā pa 10-50 eiro reizē. Tur avanss nozīmē samaksu par jau sen nopelnīto.

U udo2014 30.04.2016

Ir tāda lieta. Slava jau slikta.Nu pat arī beidzu tur darbu.Lai nemaksātu, biju vainīgs visos grēkos un darbos! Jo citi jau vainīgi nevarēja būt! Priekšniecība jau sevi nevainos.Tas ka naudu velk garumā un negrib maksāt-taisnība.