www.sudzibas.lv SIA"kvarcs" Vai ta var darit

SIA"kvarcs" - Vai ta var darit

Vai ta var rikoties.Biju veikala panemusi preces uz kredita ta ka ar naudu ir grutibas pars menesu nebiju maksajusa.Tad izdomaju japenem kredits un jaatmaksa visa summa veikalam bet izradaska kreditu nevaru dabut jo esmu paradnieku datu baze. Veikala darbinieki ne bridinot ne ari aprunajusie ka varetu to summu apmaksat un vai vispar var apmaksat bez bridinajuma ieliek uzreiz paradnieku datu baze.Vai ta veikala darbinieki vareja rikoties?Un vel man ta viena prece stav nelietota un neizpakota bet veikala darbinieki pateica ka atpakal ne nems. kapec ta kur lai lieku?

T Točno 26.11.2011

Točno, tikai nedirs, veikala darbiniekiem nav daļas, ja tev pašai nav galvas uz pleciem. Vispirms jau tev pašai vajadzēja vienoties par parādu atmaksu nevis vainot veikala darbiniekus par to, ka viņi tevi nelūdzās, bet gan ielika parādniekos.Veiala darbiniekus pazīstu personīgi un zinu, ka viņiem ir taisnība. Tā ir, ka visi bomži grib kļūt par ķēniņiem.

G GRAFS 26.11.2011

STRADAT VAJAG... VAI PATI BRIDINAJI KA PARIS MENESU NEMAKSASI????? NEMT JAU MAKAM KA JAATDOD TA CITI VAINIGI... TA IET KA GRIBAS PLATITIES UN DZIVOT PARI LIDZEKLIEM...

G GADIGAMATE 26.11.2011

Piespdarbus tadam kazam... intimkluba lai atstrada... kvarca darbinieku berniem tevis del no bada vederi uzputusies, , , nem grabj pat neizpako ... pajolini vismaz nevairojaties...

X xxx 26.11.2011

Vai tiesam Laila tevi nemoka sidsapzina????? Tris menesus nemaksat paradus arprats !!! Ka tevi zeme nes??????

B BANKIERIS 26.11.2011

KAZA KVARCU PIECAKAREJI UN GRIBI VEL DABUT KREDITU, ??? KA DOMAJI ATDOT REDITU??? PADALIES AR SAVU GANIALO PLANU??

M Macitajs 26.11.2011

Laila rit ir svetdiena atnac un izsudzi grekus., pie reizes izdzisim satanu kurs tevi ir iemiesojies??????

M magone 26.11.2011

KUR LAI LIEKU?????? SITADS STULBUMS... PRIEKSKAM NEMI?????? KAUT LATVIJA ATLAUTU EITONAZIJU. NOBALSOTU PAR TEVI KA KANDIDATI..

E Erps 26.11.2011

Tipisks patērētājs: nopērk preci pat neizpako (tātad nemaz nebija vajadzīga) un tagad nesaproti kur to likt!!!
Ģeniāli - varēji jau bik ar galvu padomāt pirms grābi uz krītiņa, vai tiešām tā manta ir tiešām tik ļoti nepieciešama!