AtrisinātaSIA"BalticRise" - Nekompetence

Labdien.
Biju vērsusies pēc juridiskās palīdzības uzņēmumā Baltic Rise, Lāčplēša iela 125, Rīga.
Jautājums bija par laulības šķiršanu un laulāto mantas sadali.
Jau konsultācijas laikā nojutu, ka darbinieks fantazē un uz daudziem jautājumiem atbildēt nevar, bet nu labi noticēju.
Tika sastādīts prasības pieteikums par laulības šķiršanu un mantas sadali.
No tiesas saņēmu lēmumu kurā norādīts, ka pieteikums atstāts bez virzības. Nebija norādīti visi prasības pamatojuma Civillikuma panti, kopijas nebija iesniegtas atbilstoši lietas dalībnieku skaitam, un daudz vēl kas cits.
Par papildinājumu veikšanu man pieprasīja piemaksāt. Jūs saprotiet kas par nekaunību.
Tālāk ar tiem nesadarbojos.
Ievācu par tiem ziņas. Tanī uzņēmumā bieži manās darbinieki, viņiem nekādas pieredzes nav. (caurstaigājamā sēta) , kaut gad raksta , ka ir 10 gadu pieredze.
Esiet uzmanīgi.

Papildināts Artūrs Jasinskis 19.02.2016

Notikums 3 mēneši atpakļ bija, tagad tur jau cita kundzīte uzdarbojās.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.06.2016

Uzņēmuma SIA Baltic Rise pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Atbilde no BalticRise 30.06.2016

Добрый день,

Автору жалобы было отправлено письмо:

"Labdien,

Nesen pamanījam sūdzību par mūsu juristu.

Mēs gribam apliecināt, ka ar mums strādā vairāki juristi ar lielu pieredzi jurisprudencē.

Sūdzībā Jūs norādījat, ka jurists kļūdījas, un arī palūdza samaksāt Jūs atkārtoti.

Protams, ka juristam nebija tiesības tā rīkoties.

Lūdzam norādīt jurista vārdu, pie kura Jūs sastadijat dokumentus un sazināties ar mums pa tālruni 27050522, lai atrisinātu šo situāciju.

Ar cieņu,
Administrācija
SIA Baltic Rise"

Artūrs Jasinskis так и не ответил на наше письмо.

Так же никто из наших юристов не знает этого человека, т.к. он по факту к нам даже не обращался.

Причина, по которой Artūrs Jasinskis написал жалобу, остаётся неизвестной.

Мы стараемся качественно выполнять свою работу, о чем может подтвердить любой из наших клиентов, т.к. мы дорожим нашей репутацией. Даже если случаются ошибки со стороны наших юристов, мы не берем за это деньги.

Ознакомиться с услугами нашей компании можно на портале www.balticrise.lv

A Artūrs Jasinskis 19.02.2016

Atvainojos par nepareizu locījumu (biju vērsies).

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 19.02.2016

Jurista vārdu - "uz studiju"!!!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 21.02.2016

Papildinājumam: Cilvēku maiņa uzņēmumā nemazina jurista atbildību par padarīto - cilvēkiem (klientiem) noteikti ir jāzina personas vārdu pie kā vairs nedrīkst griezties!