D Diāna 28.01.2008

Es nepiekrītu ēRIKS BUBKO rakstītai sūdzībai! Man šī firma ir uzlikusi virtuves iekārtu un tiko arī pasūtīju sienas skapi guļamizstabā!

Nekādu problēmu ar līguma nosacījumiem, nekādu kavējumu, mēbeles ir ar VISI STŪRI IR KĀRTĪBĀ!!! Kas attiecās uz montāžu, tad tur vispār- ATBRAUC VEČI, KURI SAVU DARBU ZINA UN PADARA TO UZ URĀĀĀ'!!!

Ja pirms virtuves uzlikšanas es tādu sūdzību no ēRIKS BUBKO izlasītu, es noteikti nevēlētos pie SIA "Akmentiņš" pasūtīt, bet tā kā es jau biju pasūtījusi virtuvi un man viņu uzlika - IZCILI, nu tad arī visiem iesaku nelasīt šo te komentāru un pieteikt tā pat kā es!!!! Un ticiet man, Jūs to nenožēlosiet!

Paldies ka uzklausijāt!
Ar cieņu,
Diāna

D dipuā 28.01.2008

Nu gadās visādi...kāpēc tu domā, ka tikai Jums ir taisnība???? Negadījās tam otram cilvēciņam tie paši veči, kuri zin savu darbu...nu i vsjo....ticu, ka mēdz gadīties apdauzīti stūri, jo galu galā mēbele, ticu, ka katrs cilvēks vienu un to pašu skrāpējumu uztver dažādi ..

Z zz 30.01.2008

pilnīgi piekrītu Ērika Bubko teiktajam... diemžēl

J jaanis 08.02.2009

Ari mees ar sievu mekleejam skaistu un kvalitatiivu virtuves iekaartu... SIA "Akmentins" maajas lapas meebelju kataloga sadalju VIRTUVES esam apmekleejushi vairaakkaart, jo gandriiz visi paraugi piesaista ar savu dizainu. Savukaart par kvalitaati ir gruuti spriest, jo neesam redzeejushi klaatienee.
Par cik DIAANAS ieprieksh uzrakstiitaa atsauksme uz sho firmu ir ljoti pozitiiva reklaama tai...varbuut, cieniitaa DIAANA vareetu noraadiit arii savas atrashanaas koordinaates, jo man, ja gadiijumaa buus radushaas probleemas ar kvalitaati, droshi vien, ljoti gribeesies izteikt "siltus" pateiciibas vaardus tieshi vinjai.
Ar cienju,
Jaanis

A Aleksejs 03.06.2009

Es un mani radinieki, piemēram, pērk mēbeles tikai mēbeļu salonā "Vanesa"-www.vanesa.lv, kur var iegādāties gan moduļu, gan uz individuāla pasūtījuma virtuves, kā arī bīdāmās durvis un iebūvējamos skapju pēc pasūtījuma.Veikals ir ļoti liels visas mājas mēbeles pērku tikai tur un nekad nesaskāros ar nekvalitatīvu preci, pārdevēji vienmēr laipni un pretīnākoši.Salīdzinot ar citiem veikaliem mēbeļu salonā "Vanesa" ir ne tikai augsts apkalpošanas līmenis, bet arī ļoti zemas, un tajā pašā laikā pievilcīgas cenas.Tie cilvēki prot strādāt!!Visiem draugiem iesaku šo veikalu, Jums arī iesaku!!

D devo4ka 03.06.2009

Tā vien liekas, ka šī Diāna ir ļooooti stipri ieinteresēta SIA ''Akmentiņš'' slavināšanā, ka tikai nebūs pati firmas ipašniece vai tuvu stāvoša persona ipašniekam ---nu šausmīgi saslavēja to Akmentiņu...

D devo4ka 03.06.2009

savukārt Aleksejs nebaidz vien slavēt Vanesu---nu kas katram tuvāks un konkurence arī tik liela...

I Indra 11.11.2009

Virtuvi pasūtijām sia "Akmentiņš" pirms apmēram 5 gadiem. Gan toreiz, gan vēl joprojām esmu ļoti apmierināta gan ar dizainu, gan kvalitāti. Protams, ka var mainīties darbinieki utt. bet nedomāju, ka pēc 2 negatīvām atsauksmēm vajadzētu vērtēt firmas darbību kopumā... pieņemu, ka apmierināto klientu ir daudz vairāk :)

N naja 28.09.2012

Man diemzeel ir negatiiva attieksme pret so uzneemumu. Pasuutiijumu veicaam augusta saakumaa, virtuvi sagaidiijaam tikai septembra beigaas, kaut arii termins bija 30 darba dienas. Neesmu apmierinaata, jo nekvalitatiivi tika uzstaadiita, nebija uztaisiits taa, kaa saakumaa tika sarunaats ar Akmentina dizaineri. Samaksaajaam lielu naudu, bet pretii dabuujaam taadu leeta izskata virtuves variantu.

V visota13 08.12.2012

Esmu ljoti neapmierinaats, gaidiiju 30 darba dienas, atbrauc, neder viens skapiitis otram neverasdurvis jo keras treshajs vispaar uztajsiits bez stikla mejstari jau tresho rejzi brauks paartajsiit!!! Vairaak neveelos neko no vinjiem suutiit!!!

Первый заказ в этой фирме делали в 2010 году - это была кухня. Наши друзья до сих пор восхищаются её красотой, когда заходят к нам. В 2012 заказали прихожую, придумали свой вариан, но нас отговорили, мол буден не красиво и коридор будет казаться узким. Мы послушали диайнера и согласились. Были в восторге. Мебель очень сделана качественно и с годами, как новая! Наши друзья заказывали по нашей наводке и очень все довольны. В прошлом году заказали кухню дочке, в 30 дней конечно фирма не вложилась, но мы и не надеялись, так как кухня была очень большая. Сделали очень качественно и собрали без изьянов. Замечательные ребята приехали, работали слаженно и всё установили за день. Хотя говорили, что 2 дня понадобится. В мае заказали ещё одну кухню для родственников, прошло больше 30 дней, но мы ждём... КРАСОТА И КАЧЕСТВО НЕ ЛЮБЯТ СПЕШКИ !