Zelta Zieds SIA/ Talsi - Nenopietna attieksme

Pieteicos uz florista - pārdevēja vakanci Talsos, Ziedu Veikalā/bāzē Sia Zelta Zieds. Aizgāju uz darba pārrunām, satiku pārdevēju Līvānu, super meitene, komunikabla, izrādīja, izstāstīja uz man interesējošajiem jautājumiem. Nākamajā dienā praktizējos pie pārdevējas Baibas, lai apgūtu visu nepieciešamo šai darba jomai, attieksme nenopietna, nesaņēmu nekādu apmācību, ar runāšanu vispār nerunā, neredzēju nekādu interesi mani apmācīt. Nedeva nekādus pienākumus, lai es spētu patstāvīgi apgūt, piemēram, ziedu apgriešanu vai iesaiņošanu. Tikmēr pati Baiba veidoja "Štrausu", kā arī to nespēju apgūt, nesaņēmu nekādu apmācību šai jomā. Līdz ar šo visu, zaudēju savu darba iespēju, jo es neko nedarot, tā arī skaidras norādes, kas man būtu jādara, kas nē, nesaņēmu. Paldies, Baiba, par neko!:)

really? 21.02.2019

vajadzeeja iet pie vaditajas un izskaidrot visu to situaaciju, te nu vien pasas vaina ir,ka tik viegli visu palaidi! Pasai nekaadas motivacijas un iniciatiivas!

S Sam_yo 21.02.2019

Ar vadību sazinājos un izskaidroju. Nu, es neteiktu, ka nebija nekādas motivācijas. Mani vienkārši pārsteidza tas, ka nekādu apmācību nesaņēmu, bet vadībai tika stāstīts pretējais. :)

really? 21.02.2019

Nu tad struntiiga vadiba tur ir,kas savus darbiniekus nepaziist un nezin kaa tie strada!
Varbut,ka Tev tiesi ar to paveicas,ka tur nestradasi,dzive visadi gadas!