SIA VML Serviss, Archer AG vai SUV9 - Pareizā vietne sūdzībām

Jo īpaši tas attiecas uz objekta Jelgava, Aviācijas 18 "NP Biznesa parks" darbiniekiem.
Pareizā vietne sūdzībām par "SIA VML Serviss" ir sekojošā:
VID bezmaksas uzticības tālrunis 80009070 (24 h diennaktī). Zvaniet ja Jums ir informācija par nodokļu nemaksāšanu vai algām aploksnē.
Vai rakstiet un informējiet šeit: [slēpt]@vid.gov.lv
Netērējiet savu dārgo laiku neauglīgām pļāpām šajā vietnē. Tāpat atmetiet domu
par to kad VML Serviss tik vienkārši pametīs šo objektu, jo viņu šefs ar parka šefieni
Artu Nordmani ir tuvi radinieki. Šeit viss notiek pēc principa - roka roku mazgā.
Tāpēc kolēģi, ar vēsu prātu, savas sūdzības adresēsim šim nolūkam domātajam adresātam....:):):)

G gomuncul 03.05.2016

Meneša alga uz rokam videji 260 eiro menesi, no tiem 140 uz konta, pareja nauda konverta. Nauda par ikgadejo atvalinajumu 100 eiro konverta par pagajušo gadu, ja par atvalinajumu naudu neprasit, tad vispar neizmaksa. Pedeja laika algas izmaksu kave uz 5 lidz 10 dienam.