www.sudzibas.lv Velo Parks Krāpšana, slikts serviss

Velo Parks SIA - Krāpšana, slikts serviss

Meklēju nedārgu MTB tipa velosipēdu ko nopirkt draudzenei. Izmantošana - pabraukt pa mazpilsētu, aizbraukt līdz jūrai. Kā teikt - svētdienas izbraucieniem. Par cik bija nesezona, zināju, ka velosipēdiem ir izpārdošanas un labas cenas. Uzgāju veikalu/noliktavu necilās telpās - Pērnavas ielā 25, Rīgā. Velosipēdi visādi, dažādās cenās. Izskaidroju pārdevējam vajadzību, nonācām pie skaista (beigās izrādījās, ka izskats ari bija vienīgais pluss) varianta - vācu firmas, 24 ātrumi, diska bremzes, viss lieliski. Nobrīnijos, kāpēc tik lēti - 220 euro. Pārdevējs izskaidroja, ka nav ļoti populāra firma, nav alumīnija rāmis, bet nu viss takā būtu. Biju sajūsmā par atradumu, pārdevējs vēl iedeva atlaidi, nolaida uz 200 euro.
Tākā velosipēds bija domāts kā pārsteigums draudzenei, palūdzu pārdevējam/meistaram lai visu pieregulē, saskrūvē kā nākas, par cik jauns, lai var uzreiz kad paliek siltāks braukt. Jo testa izbraucienā (cik nu tas bija iespējams ziemā un turpat telpās) pamanīju, ka mazliet strīķējas priekšējās bremzes, savukārt, aizmugurējās ļoti švaki bremzēja. Meistars/pārdevējs arī neatteica. Raiti gan viņam negāja, pēc, apmēram, 30 min regulēšanas pārdevējs uzsauca, ka nu viss būs kā vajag. Tā arī šķīrāmies, priecīgs vedu jauno pirkumu mājās. Mājās jau uzreiz secināju, ka bremzes un strīķēšanās tomēr ir bez izmaiņām. Nodomāju pie sevis, ka nekas traks, par cik savu velosipēdu pirms sezonas vedīšu uz apkopi, pie reizes aizvedīšu arī jauno draudzenes riteni, lai pieregulē tās lietas cits meistars. Atgādināšu, ka velosipēdu pirku februārī, precīzāk - 2016. gada 16. februārī.
Aprīļa beigās pienāca siltāks laiks, abus velosipēdus aizvedu uz zināmu veikalu/servisu Rīgā - XSports Džutas ielā 8 - Teikā. Izstāstot problēmu par jauno velosipēdu, miestars uzreiz pateica, ka esmu pamatīgi iegrābies... Proti, ka 200 euro par šo velosipēdu ir pārmaksa, ka viss ir slikti... Uz ko es skatījos divejādi, jo es apzinājos, ka par 200 euro es nenopirkšu SUPER riteni. Vienīgais lūgums XSports servisam bija, lai saregulē bremzes un viss mani apmierinās. Meistars pieaicinot vēl divus meistarus izskaidroja, ka šīm bremzēm neko nevar saregulēt, kādas viņas ir, tādas ir, ka tās tikai izskatās pēc bremzēm un vienīgais ko var darīt ir mainīt jaunus suportus, lai daudzmaz viss būtu ok. Respektīvi, vienkāršā valodā runājot, jāmaina bremzes. Pieminēšu, ka uzticamība šim servisam un konkrētajam meistaram ir, jo savu velosipidu vedu pie viņa jau otro sezonu, un esmu apmierināts gan ar cenām, gan ar kvalitāti. Tātad bremžu nomaiņa principā man izmaksātu gandrīz pusi no velosipēda cenas. Biju ļoti apbedināts par šādu informāciju. Bremzes tiešām bija NEKĀDAS! Nospiežot aizmugurējās bremzes, mierīgi var uzsākt mīties no vietas, seciniet paši, cik labas viņas ir. Diska bremzes pēc būtības ir labākas nekā parastās. Pēc visa info, izdomāju, ka vedīšu atpakaļ velosipēdu uz veiklau, kur iegādājos, mierīgi mēģināsu izrunāties, atrisināt problēmu. Uzreiz varu teikt, ka doma nebija nolādēt pārdevēju, atgūt naudu. Gribēju vienkārši , lai Pērnavas ielas veikals - VELO PARKS nomaina man citas bremzes.
Ierodoties Velo Parks veikalā pārdevējs uzreiz ar bailīgu skatienu sasveicinājās, itkā noprotot, ka būs kāda sūdzība, vismaz man tā likās. Kā sacīt jāsaka, kas vainīgs, tas bailīgs.
Sāku stāstīt visu lietas būtību hronoloģiskā secībā, ļoti mierīgā balsī un tempā. Pārdevējam noprotot lietas būtību uzreiz parādījās nievājošas piezīmes, apvainojumi. Citēju: es esot "zanuda", nopērku lētu velosipēdu un nez ko gribu. Un, ka es esot pats vainīgs. Nodemontrēju bremžu spējas, uz ko viņš atbildēja, ka bremžu būtība ir samazināt ātrumu, nevis iecirsties zemē un, ka viss esot kārtībā. Uzdodot jautājumu, vai ir normāli, ka es nospiežot bremzes varu no vietas uzsākt mīšanos, braukšanu? Uz ko es saņēmu komplimentu, ka tas atkarīgs cik spēcīgas kājas ir :D Par cik es demostrēju, sapratu, ka tas esmu es, ar super kājām... Aizgājām tik tālu, ka viņs teica, lai es atstāju velosipēdu, ka viņam tagad ir visas tiesības 5 dienas viņu regulēt (tā ir rakstīts velo pasē). Uzdodot jautājumu, vai pēc regulācijas kas mainīsies, jo jau pie pirkšanas pārdevējs regulēja, bez pozitīva iznākuma. Pārdevējs nepārliecinoši atbildēja. Uzdevu nākamo jautājumu, vai tiešām viņš pats tam tic? Jo gan viņš, gan es zinājām, ka tur nekas nemainīsies. Jāpiemin arī, ka strīķēšanos pie bremžu diska, viņš neatzina.
Nākamais piedāvājums no veikala puses bija nomainīt diska bremzes, pret hidroliskajām bremzēm, bet par to man būs pašam jāmaksā. Sapratu, ka šeit, šajā gadījumā es tērēšu tikai savu laiku un nervus, atvadījos solīdi, pieminot, ka par šo veikalu uzrakstīšu sūdzību.
Stāsts beidzās, ka XSports, meistars nomainīja bremžu suportus, kur atkal nācās ieguldīt gandrīz pusi no velo cenas, bet viss strādā lieliski. Kaut gan Pērnavas ielas pārdevējs teica, ka suportu maiņa neko nemainīs, ka tikai hidroliskās bremzes ir risinājums. Seciājums, atkal neprofesionāls ieteikums.
Stāsta morāles:
1. Skopais maksā divreiz - kas attiecas uz mani. Tomēr attaisnojumam - mēŗķis nebija SUPER velosipēds, bet velosipēds, kam strādā viss, velosipēds, kurš ir jauns, un kuram ir garantija.
2. Vai SIa VELO PARKS, tiešām nebija izdevīgāk atzīt savu vainu un nomainīt bremžu suportus, kam pašizmaksa ir aptuveni 50 euro?

Mans mēŗķis bija brīdināt jūs par negodprātīgu rīcību pret pircēju. Ja kaut viens no jums bija domājis iegādāties velosipēdu tur, vai vest uz servisu uz Pērnavas 25 - VELO PARKS. Apdomājiet kārtīgi.
Mans gandarījums būs, ka citi neikritīs slikta servisa lamatās. Un SIA VELO PARKS, līdz ar to, zaudējums noteikti vairāk nekā 50 euro apmērā, kas būs mācība viņam.

Vēl paldies par problēmas atrisināšanu, samērīgās izmaksās, XSports velo meistaram Kasparam Zīvertam.

Vēlu jums visiem jauku velo sezonu.

H

R R.Z. 04.06.2016

Necilas telpas!!!Skaidri un gaiši rakstīts veikals-noliktava.Nevienam tak nepiespiež pirkt tur velosipēdu.Ieraudzijāt necilas telpas,varējat pagriezties un iet citur pirkt.Tas ka Jums ir naids,dēļ velosipēda,tas ir skaidri saprotams.Bet nevaig nomelnot cilvēku.Pārdevējs ir ļoti apzinīgs,pieklājīgs un nekad neapvaino klientus ar nepiedienīgiem vārdiem.Cilvēki brauc no malu,malām iegādāties velosipēdus,un ir apmierināti.Jo ir pazīstami gan radi,gan draugi un draugu draugi,kas Pērnavas ielā 25 pērk velo.Ir gan pašai,gan dēlam un arī vīram tur iegādāts velosipēds un esam ļoti apmierināti.Iesaku arī citiem!

H HOPS 04.06.2016

Muļķības! :)
Slikts pārdevējs un attieksme. :)

R R.Z. 04.06.2016

Sveicināti! Visi,kas lasija šo augstāk rakstīto sūdzību! Raksta SIA VELO PARKS valdes loceklis un pārdevejis-konsultants vienā personā.
Cik tālu noved skopums?
Protāms ka ik vienai medaļai ir otra puse.Un te pircējs ir izteicis tikai "SAVU PATIESĪBU"samelojot daudzus patiesus faktus:
1.Iegadāts velosipēds ir ar alumīnija rāmi,24 ātrumiem un ACERA ātruma pārslēdzēju.
2.Viņš tiešām ir ražots Vācijā,mazpazīstams brends Latvijā REX BERGSTAIGER 2.1(zemāk mēģināšu pievienot velosipēda foto).
3.Aprīkots ar lētām mehāniskām disku bremzēm MD ražotām, visticamāk Taivāna.
4.No pircēja stastītā velosipēds bija izmantots amatieru līmeņa sacensībās UNIBANKAS GONKĀS.
5. Pēc,daudzu pretenziju izteiktā,pircējs nebija nosaukts par "ZANUDU",bet bija pateikts ka neesi "ŽŪPA",un ja vēlies kvalitatīvākas bremzes,tad japērk dargāku sistēmu.
Tagat varat salidzīnāt cik maksā līdzvertīgs velosipēds glaunās telpās un slavena brenda.
Nevar prasīt lētam maizes kukulītim,LĀČU maizes garšu.
Visi Mēs gribam ļoti lētu un labu preci,visi gribam maz stradāt un daudz pelnīt,bet dzivē tā nenotiek.Nu nevar nopirkt labu zirgu pa truša cenu.Un nevelti tautas teiciens "Lai Mūsu vēlmes sakrīt ar Mūsu spejām".
Mums ļoti daudz līdzsvarotu un pateicīgu pircēju,gan veloservisa apmeklētāju.
Šim pircējam,vēlos turpmāk novēlēt apmeklēt glaunas veikalu telpas,jo nav noslēpums,ka velosipēda galējo cenu sastāda arī telpu nomās izmaksas.
Padoms pretenzijas raksitājam no tautas :"skopais maksā divreiz,bet īpaši skopais -VISU MŪŽU".
Ar cieņu SIA "Velo Parks"valdes loceklis.

H HOPS 06.06.2016

Pirmais komentārs gan tika rakstīts, ka klients, tagad jau kā valdes loceklis :D:D:D Sākumā uzdodas par apmierinātu klientu, tagad par valdes locekli - lūk arī tava patiesā seja - meli!
TU NEGRIBĒJI CILVĒCISKI atrisnāt problēmu. Viss ko es prasīju bija lai bremzes pilda savu funkciju!
Lai tev veicas....

H HOPS 06.06.2016

Pie tam vēl R.Z. sākumā uzdevās par apmierinātu klientu - SIEVIETI :D Bet tagad pats pieklājīgais pārdevējs...