Inženieris 13.07.2014

Pirmkārt - Aprīlī jau par viņiem šeit bija rakstīts, vajadzēja palasīt, tad iespējams nevajadzēto par velti strādāt!
Otrkārt - ja pilni sludinājumi portāli ar SIA Vaido vakancēm, tas vien liek aizdomāties par uzņēmuma vadību un darbību!

Protams, ir arī tādi, kuri uzķerās uz reklāmu ar "apjomu palielināšanu", bet praksē parasti viss ir pavisam otrādi!
Uzņēmumi, kuri laicīgi un godīgi maksā - darbinieku netrūkst, jo pie viņiem rindas stāv uz brīvo vietu, reklāma nav vajadzīga, jo esošie darbinieki pieaicina draugus, paziņas, iesaka kolēģus.

Tāpēc vispirms pārbaudiet uzņēmumu, ievāciet informāciju, apmeklējiet kādu no būvobjektiem, aprunājieties ar esošiem strādniekiem, apakšniekiem un aina būs skaidrāka!

Bet, ja galvenais lai tik darbs un naudu pēc tam - tad tik uz SIA Vaido, tagad arī daudz aktuālu vakanču :)

N neratnais 16.07.2014

par so firmu viss ir tiraka patiesiba naudu nemaksa, kkadus mazus avansinus pamet un viss.
Attieksme to4na ka pret lopiem, vnm kko sola bet nekad neka nau, un bez tam na4alniks ir policija meklesana neticiet paskatieties pasi.

www.google.com/m?q=saulius+kaminas&client=ms-opera-mini&channel=new

atveriet pirmo linku un priecajaties.