www.sudzibas.lv Tkn SIA, Tavs Koka Nams Grupa,Tkn Investment Не платят, заработную плату не платят налоги!!!!

AtrisinātaTkn SIA, Tavs Koka Nams Grupa,Tkn Investment - Не платят, заработную плату не платят налоги!!!!

Безответственность и высокомерие!
SIA TKN , SIA Tavs koka nams grupa,
SIA Investment -

Майя Романовская T. 26427170 и
Мартиньш Романовскис T.20009070

мошенники !

Красивая речь,обещания -им ничего не стоит, полный кошмар!

Hе платят заработную плату, не платят налоги!

Андрей

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 23.10.2019

Uzņēmuma TKN SIA pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

а Андрей P 27.02.2015

Безответственность и высокомерие! SIA TKN ,SIA Tavs koka nams grupa, SIA Investment - Безответственность и высокомерие! Майя Романовская T. 26427170 и Мартиньш Романовскис T.20009070 -мошенники ! Красивая речь,обещания -им ничего не стоит, полный кошмар!!!! Hе платят заработную плату, не платят налоги!!!! Hе решает проблемы ,не отвечает на телефонные звонки, морочить людям голову,кормят обещаниями!

Kraken 27.02.2015

Laiks iet, bet cilvēki nemainās, šo stāstu jau esmu dzirdējusi, manam vīram arī nesamaksāja!

L lolik777 28.02.2015

Мне тоже не заплатили . Обращайтесь в трудовую инспекцию, если неизаплатят то через суд

L lolik777 28.02.2015

Kraken 23.03.2015

Izmanīgi krānieķeļi-apčakarē visur un visus- Maija Romanovska, Mārtiņš Romanovskis!Sia Tavs koka Nams,Sia TKN Investment, SIA Tavas Koaka Nams Grupa,Sia TKN.!

M Mieriigais 20.05.2015

Kā vienmēr - gribēja labi, bet iznāca kā vienmēr - apkrāpa...
Un Debesīs būs TIESA - kurlmēmos pat krāpa...
Uzmanieties no Maijas un Mārtiņa Romanovskiem!!!

E Ediks 08.05.2016

Tagad šie krāpnieki darbojas ar auto riepām www. Ekspressriepas.lv

Zane Andrejeva 17.03.2017

jaietago! :)

Maija Romanovska

Zane Andrejeva 17.03.2017

es arī cietu no viņiem, nu nemaksā viņī, nemaksā, tādi krāpnieki ir ar savu krāpnieku filozofiju. un tad vēl narkomānus noalgo, lai nezko atriebtu. Labāk nepazīt tādus cilvēkus.

Zane Andrejeva 31.03.2017

Tagad izdomājuši taisīt sev PR ar MM piramīda, vieniem nemaksā, otriem atdos savas nevajadzīgās mantas, jo viņiem, redziet, ir labākas.

Zane Andrejeva 31.03.2017

Viņi man arī neļauj sevi aizstāvēt un spēcīgi apmelo. Diemžel.