www.sudzibas.lv SIA "Sv.Jura Nams", Bruņinieku ielā 64, www.atvadas.lv Preces aizstāšana, pakālpojuma kvalitāte

SIA "Sv.Jura Nams", Bruņinieku ielā 64, www.atvadas.lv - Preces aizstāšana, pakālpojuma kvalitāte

Apbedīšanas pakalpojumu SIA "Sv.Jura Nams" / "Atvadas" organizētajās bērēs tika konstatēts, ka pasūtīta vainaga (ar rozēm) vietā ir cits/savādāks vainags ar citām puķēm, kā arī uz sēru lentēm nebija pilns atvadu teksts - uz vaina lentēm nebija visu uzrakstu no kā tas ir. Skumju brīdī šādu faktu konstatācija sarūgtināja vēl vairāk. Citu sūdzību nav.

На похоронах, организуемых SIA "Sv.Jura Nams" / "Atvadas" было констатировано, что вместо оговоренного/заказанного венка с розами, был доставлен венок с другими цветами. Также на похоронной ленте (у венка) не был написан весь оговоренный текст - отсутствовала надпись с точным перечнем от кого венок. В момент скорби, констатация подобного факта огорчила ещё больше. Других жалоб и нареканий нет.

Jeļena

J

B Beata 13.02.2012

Man arī janvārī bija saskarsme ar šo kantori - palika ļoti nepatīkams iespaids. Manā gadījumā radās iespaids, ka darbiniece ar varu gribēja uzspiest savus pakalpojumus, bet bija ļoti neapmierināta, ka atteicāmies no viņu pakalpojumiem.
Varbūt nevajadzētu šīm darbiniecēm tā rīkoties! Lai gan mums šis brīdis bija grūts pārdzīvojot tēva nāvi, bet nevajag cilvēkiem to izmantot!