www.sudzibas.lv Statio Solution Cilvēka algas neizmaksāšana

AtrisinātaStatio Solution - Cilvēka algas neizmaksāšana

Nav Samaksāts par objektu 2012 gadā par objektu Laubere jumtu montāžā 2,500ls,priekšnieks Valdis Straustiņš un Sandis...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Janis1122 06.01.2016

Šajā situācijā,pie vainas ir cita kompānija Sia AP BŪVE kura nebija nokārtojusi saistības pret mums.

J

A aramiss 03.08.2015

Darba Līgums ir?...Vienošanās par objektu uz papīra ir?...Ja nav, tad ko Tu gribi idiot?
Ar Cieņu Valdis Straustiņš.

J Janis1122 15.08.2015

Trakākais ir tas, ka dēļ tevīm cieta 12 cilvēki kas nesaņēma algu! Bet izskatās ka jūsu firma piekopj cilvēku uzmešanu!

N Neiesaku,,, 18.02.2018
Attiksme

Neiesaku uzsākt darba gaitas šajā, tā saucamajā, uzņēmumā.Būs pamatīgas vilšanās.

V Valdis Straustins 09.04.2018

Labdien!
Lūgums neuzķerties uz viltus ziņām un komentāriem.
Sākuma ziņa nebija par STATIO Solutions.
Cilvēks ar nosaukumu "aramiss" arī ir kaut ko sajaucis - minot manu vārdu.
Lūgums, ja kādas ir kādi jautājumi - sazinieties un pajautājiet.
STATIO Solutions ir lūdzis pāris sliņķus un dzērienu mīlotājus pamest savas darbas vietas. Attiecīgi, acīmredzot, arī šeit tā sāpe izlikta.
Par godīgu Darba Ņēmēju un Darba Devēju,
Vieksmi darbos!
V.Straustiņš.

C Citruss777 09.08.2018

Šajā, tā saucamajā, uzņēmumā visi ir sliņķi un dzērāji.Arī tu tāds būsi, ja uzsākusi strādāt tur.