N nigga 23.07.2014

STRABAG ir sūdu bedre, tā pati vecā šlokenbeka, laikam, jau bija tik daudziem parādā, ka nācās nosaukumu nomainīt.
Puslatvijai par darbu ir parādā.

BondsBonds 30.07.2014

Ko jūs tur strādājat? Nesaprotu jūs.

T tetuks113 26.08.2014

STARBAG firma piemeram Bauskas gimnazija un bauskas sakum skola notiek buvniecibas darbi.Bet tur jau pa 2 menesiem nomainijas 170 stradnieki kas tur palika tas ir ap 20-30 stradniekiem kuri objekta dzer neko nedara.Ta saka ka pabeigs laika objektu neka nebija ja firma nesaks maksat un kontroles stradniekus lai nedzer objekta var but ka pabeigs objektu laika. Man pazistams tur nostradaja 1 menesi sanema tikai avansu 100 eiro apmera un viss lielie bossi sak barot ar solijumiem ka nakam nedel bus nauda un ta 3 nedelas no vietas kamer neaizgaja prom no objekta

S StrādnieksStrabag 23.09.2014

SIA STARBAG nav tas pats, kas STRABAG SIA. Nejauciet! Ar veco Šlokenbeku viss ir kārtībā, maksā tur kārtīgi.