SIA Sociālā palidzība ("Labdaris.lv") - Krāpšana un pazemošana

Gribu brīdināt darba meklētājus par krāpšanu un darbinieku pazemošanu labdarības organizācija Labdaris.lv. Es tur sāku strādāt rudenī un sākumā viss šķita labi – gan attieksme, gan pienākumi,gan samaksa: noslēgtajā darba līgumā bija rakstīts ka pēc pārbaudes laika (trīs mēneši) darba alga būs 1000 EUR brutto. Bet tuvāk pārbaudes laika beigām priekšniecība deva parakstīt vienošanās ka arī tālāk alga būs minimālā, mutiski solot ka vienalga būs labas prēmijas, viņi zin ka esmu vientuļa māte un bez naudas viņi mani ar meitu neatstās. Noticu un parakstīju to, bet priekšnieku attieksme strauji izmainījās – kaut gan cītīgi strādāju viss bija netā ka vajag un priekšniecība nekautrējās to izpaust, nepamatojot savas sūdzības un neklausot paskaidrojumus. Neskatoties uz solījumiem darba algu protams izmaksāja minimālo.

Atbilde no SIA Sociālā palīdzība 03.03.2016

Komentāra autore – Natālija M, kura strādāja SIA Sociālā palīdzība, nevis labdarības organizācijā Labdaris.lv, no 2015. gada oktobra līdz 2016. gada februārim. Viens no galvenākajiem Natālijas uzdevumiem bija darbs ar cilvēkiem, kuri ir nonākuši grūtajā sociālajā stāvoklī, kas nozīmē, ka Natālijai bija jānes liela atbildība par šo cilvēku likteni, par ko tiek brīdināts katrs sociālais darbinieks, uzsakot darbu. Natālijas pavirša attieksme pret darbu un bezatbildība pakļāva tos cilvēkus bīstamībai. Natālija neesot pieņēmusi nevienu uzsvērtu un adekvātu lēmumu visā darba procesa gaitā, visu laiku cenšoties to pārlikt uz citu personu un bezgalīgi vainojot vadību visās savās nelaimēs. Neviens darba devējs nevar maksāt par savu darbinieku kļūdām vai vienkārši laika pavadīšanu pie datora, bet gan par atbildību, uzticību un labām darba rezultātiem, uz ko Natālija diemžēl nebija spējīga, kaut gan viņai tika iedotas vairākas iespējas pierādīt sevi un uzlabot darba kvalitāti. Natālija ir pieļāvusi tik daudz rupju kļūdu, strādājot SIA “Sociālā palīdzība”, pat pēc pārbaudes laika, ka vadība joprojām mēģina novērst kļūdu sekas, jo tas radīja uzņēmumam arī zaudējumus. Par 4 mēnešu darbu viņa saņēma 24 oficiālus rājienus un mutiskus brīdinājumus par nopietnu kļūdu pieļaušanu, bet Natālija tomēr turpināja pieļaut tādas pašas kļūdas atkal un atkal. Natālija M. ir bezatbildīgs, neuzmanīgs, nekoncentrēts cilvēks ar paviršu attieksmi pret darbu un nespēju pieņemt lēmumus.
Cienījamie darba devēji, ja jūs meklējat godīgu, uzticīgu, apķērīgu darbinieku ar vēlmi strādāt un attīstīties, nekādā gadījumā neņemiet darbā Natāliju M, vai vismaz padomājiet trīs reizes, vai ir vērts pieņemt darbā cilvēku, kurš var radīt jūsu uzņēmumam zaudējumus ar savu bezatbildīgu attieksmi un pēc visa tā vainos jūs, ka viņam samaksāja tik, cik viņš ir nopelnījis.

Ar cieņu, SIA Sociālā palīdzība

N

K Kamila 23.03.2017

ВРАНЬЕ И ЧУШЬ ЭТИ ЛЮДИ МНЕ ССЫНА НА НОГИ ПОСТАВИЛИ! Я МАМА АРКАДИЯ БРИТИКОВА! ВСЕ ДОКУМЕНТЫ И ДОГОВОРА У МЕНЯ ДО СИХ ПОР СОХРАНИЛИСЬ И ОСТАВШИЕСЯ ДЕНЬГИ Я ПЕРЕПИСЫВАЛА ДРУГОМУ МАЛЬЧИКУ! ВСЕ У НИХ БЫЛО ЗАКОННО!

K Kamila 23.03.2017

Сарма Бергмане очень честный человек а вот с другими не работала