SIA SIGULDAS DĀRZI - DARBS

SIA SIGULDAS DĀRZI neizmaksā laikā algas, cilvēki tiek nodarbināti bez darba līgumiem, netiek maksāti nodokļi esiet cilvēki ar šo iestādi uzmanīgi.

L login 30.07.2010

фирма отстойная все время обешают но неплотят, обманывают, надо в налоговую инспекцию подавать чтоб Рита знала как людей обманывать вот возьмут ее за одно место и тогда поймет но будет уже поздно

A Anonimais1993 03.07.2014

Taa Vadiitaaja Rita Mijaisane ir smaukle un zagle, cilveekus izmanto kaa grib, naudu nemksaaa vispaarrr! teica kad objektu pabeigs tad sanems visi naudu, bet beigu beigaas irzaadijaas taaa, objekts bija pabeigts, un teica pagaidiit veel 3 dienas!
Pagadiiju, bet te jau taa kraapniece jau numuru nomainiijusi un pazudusi!
Vinjai buuutu par labu cietumaa paseedeet par cilveeku kkraapsanu vismaz gadus 5!

E ezr 11.07.2014

Vadiitaaja Rita Mijaisane no SIGULDAS DĀRZIEM nesamaksāja apakšniekam par padarītiem darbiem.

E ezr 11.07.2014

X XXX13 18.08.2016

Krāpniece un mele ar lielo burtu!!!

K Klients20 15.10.2020

Maksimāli izvairīties no šīs iestādes... Pilnīgi apkrāpj cilvēkus... Un ļoti pavirši tiek izdarīti darbi...