Sattva Recruitment - Darbs ārzemēs

Sia sattva recruitment - zagļi un blēži!!! Kāpēc? Tāpēc, ka viņi melo un slēpj patieso savu darbības veidu. Viņi nenodarbojas ar darbā iekārtošanu! Pievērsiet uzmanību licencē norādītajai informācijai!!! Tur ir rakstīts 1. B - tas nozīmē: pakalpojumu sniegšana, kas saistīta ar barba meklēšanu, ar to saprotot konsultēšanu darbiekārtošanas jautājumos, informēšanu par brīvajām darba vietām un citus līdzīgus pakalpojumus, kas paredzēti, lai piedāvātu vai atviegĺotu barba tiesisko attiecību nodibināšanu. Viņi nekādu darbu un dzīvošanu nenodrošina! Viņi ir krāpnieki un zagļi! Viņi melojot izkrāpj naudu, jo patiesībā tas ir viņu bizness - zagt, zagt un vēlreiz zagt! Katram par saviem darbiem jāatbild!