Sattva Recruitment - Darbs arzemes

Sveiki! Vēlos jūs visus pabrīdināt par šo firmu- SIA SATTVA Recruitment. Jo viņi sola lielos zelta kalnus. Kādi, protams, aizbraucot NAV. Pirmkārt nav normālas dzīvesvietas nemaz kur dzīvot. Otrkārt nemaz nav darba. Un nemaz nemaksā kā solīja, bet daudz,daudz mazāk. Kad beidzās darbs, šī firma nemaz jaunu vietā nepiedāvā. Dari ko gribi! bez naudas, bez darba. Bez nekā. Esi pliks un nabags atbraucot mājās. Paldies šai firmai par sačakarēto dzīvi. Tāpēc silti iesaku-lūdzu neuzķeraties uz šīs firmas sasolītajiemm labumiem. Aizbraucot tur viss būs tieši pretēji.

Z ZZX 28.01.2014

Pavisam nopietni informēju. Neuzķerieties uz zemāk minēto līdzīgu sludinājumu.
Piedāvā darbu: Piedāvā darbu: Autovadītājs/-a
Profesija: Autovadītājs/-a
Veids: Darbs ārzemēs
Vieta: Ārzemes, Vācija
Vācijas transporta uzņēmumam Minhenē un Stutgardē, ir nepieciešami kurjeri (B kategorijas autovadītāji)!

Var BEZ vācu valodas zināšanām

Atalgojums sākot no 1400 Eur/mēn. netto līdz 1600 Eur/mēn. netto (uz rokas);

Darba pienākumi: pasta sūtījumu izvadāšana

Darba devējs nodrošina ar karti, ar navigāciju, ar mašīnu, ka arī apmaksa degvielu

Dzīvesvieta nodrošināta pie darba (dzīvoklis ar Wifi)! (NAV uzreiz jāmaksa)

Pilsēta: Minhene un Stutgarde

Legals darbs Vācijā ar visām sociālajam garantijam

Darba sākums: Steidzīgi

Ir pieejamas arī citas vakances!

Dokumentu noformešana, Valsts apdrosināšanas numura iegūšana. Darba līguma saņemšana Latvijā

e-pasts: [slēpt]@gmail.com

Esi strādājis ārzemēs? Mēs palīdzēsim Tev atgriezt nodokļus!

SIA SATTVA Recruitment
Reg. Nr. 40003851326
Brīvības iela 37, Rīga, LV-1010, Latvija
NVA darbības licences Nr. 23/2012 no 13. 12. 2012 (beztermiņa

Aizbraucu uz Frankfurti. Lika maksāt 250 EUR par dz'vošanu mēnesi uz priekšu. Nekā no solītā nebija. D egviela bija jāpērk pašiem. Decembrī, kad bija visvairāk darba.Strādājām virstundas. Algu neesmu saņēmis vēl šodien 28.01.2014. Darba devējs Vadims neceļ telefonu, jaarī izdodas sazvanīt pēc2 dienām, tad saka, ka rīt. Nedēļā iedod nelielu summu ēšanai. Darba vairs nav. No mājasbija jāizvācas. Vairāki apkrāptie jau aizbrauca mājās bez naudas. BEZ Vācu valodas zināšanām tur nav vispār ko darīt. Jo ar klientu aizvedot paku ir jāsazinās. Jādabū paraksts par sūtījuma saņemšanu utml. Darba līgums ir vācu valodā.Sagriezu stipri roku. Izrādījās ka nekāda apdrošināšana par mani nav maksāta. Roku saārstēja LV. Un noformēja mūs kā pašnodarbinātos.Tas nozīmē, ka pašiem bija nod.jāmaksā.Nevis firma maksā.Varētu tā turpināt uzskaitīt visas neatbilstības solītam. Variet teikt, ka esmu muļķis, bet izlasot augstākminēto sludinājumu biju ieinteresēts strādāt šo darbu.Diemžēl nepaveicās.

I Ilze37 04.02.2014

Vai kāds ir šajā gadā aizbraucis uz Vāciju caur so aģentūru?

I Ilze37 04.02.2014

vai kads caur šo firmu ir aizbraucis sogad uz Vāciju strādat?

V vidzemnieks 04.02.2014

Šķiet viens no unikālākajiem sludekļiem savā acīmredzamajā absurdumā šitai sattvai ir sludeklis par dzelzceļa uzraugiem vācijā, kas atkal jau parādijies zipā.

G gordons2014 10.02.2014

Tas ir kaut kāds ārprāts. Samaksāju 200eur, iedeva līgumu, kurā rakstīts, ka jāizbrauc 14.februārī un darbs jāuzsāk
17.febr par kurjeru Vācijā. Nākošā nedēļā piezvana no Vācijas un izrādās, ka nekur vēl nav jābrauc, varbūt, ka marta sākumā. Tā arī vairāk nav zvanījuši. Sattva uz e-pastiem neatbild, uz tel.zvaniem neatbild. Tas ir kaut kāds...
Šitā piedirst...viss sačakarēts, lietas sakārtotas, lai aizbrauktu, bet naudas nav un darba arī nav...Lūk kāds kantoris!

P plinskan 03.03.2014

BEGITE OBMAN Muz zaplatil za uslugi 200eiro priexal tuda a tammm nerealjnii uslovija dlja prozivanija obewali komnatu na odnogo (200eiro) na samom dele bordak grjazj komnata na cetverix (320eiro) zarplata vdvoe menjwe. Uwel sejcas na ulice pitaetsja dobratsja do doma.Ne daj bog popastj v takuju situaciju.

Q QCepumish 05.05.2014

Mamma aizbrauca caur šo firmu strādāt Vācijā par uzkopēju. Problēmas sākās jau pirmajā dienā. Ne laicīgi sagaidīja, kad aizbrauca, nedz bija solītie dzīves apstākļi. Aizbrauca ar naudiņu, lai izdzīvotu pirmajam laikam, bet tajā pašā dienā jau viņai atņēma 250 euro par dzīvesvietu (nekas tāds nebija iepriekš minēts). Iedod adreses, kuras tev ir jāatrod pašam, jāizbraukā, jāuzkopj utt., bet palīdzību nesniedz. Vispār mati ceļas stāvus, lai visu šo aprakstītu. Tagad mamma jau kādu laiku sēž bez naudas ( aiziet pa mājām, tur vismaz tēju ar kādu cepumu iedod uzēst, jo citādi nav naudas, ne ēšanai, ne dzīvošanai). Visi solītie zelta kalni ir batoni ausīs uz krāpšana. Tagad mamma saka, ka brauks mājas, bet nav naudas par ko, viņa nav vienīgā. Naudu neizmaksā un ļoti šaubāmies, ka izmaksās vispār. Saka, ka samaksās tikai par ceļu (lai tiktu uz LV).
Varbūt kādam ir līdzīga pieredze un var padalīties. Kā jūs atguvāt naudiņu, ko nopelnijāt?!
STEIDZAMI. Visa ģimene jau izmisumā.

Q QCepumish 05.05.2014

Vai Jums kādam ir izdevies atgūt atpakaļ naudu (Jūsu pašu nopelnīto, bet neizmaksāto) caur šo firmu un kādā veidā?

S sattva 07.05.2014

Jā, arī es pirms jau vairāk kā gada ar šo kantori braucu Frankfurti strādāt ķipa DHL oficiāli. Darbs gan bija, bet nevis DHL, bet gan pie servisa partnera, kur šefs kaut kāds ukraiņu krievs Vadims. Alga protams, ka neoficiāla, maksāja, bet regulāri kavējot termiņus. Pret latviešiem vēl tur izturējās daudz maz normāli, bet pats savus ukraiņus tur čakarēja pēc pilnas programmas.
Labāk ar šo kantori nekur nedoties, ja nu vienīgi galīgā bezizejas situācijā. Darbs tiek nodrošināts, taču ne tāds kā solīts un ne uz tādiem noteikumiem kā solīts.
Jā, tā SATTVA ir tas pats AVENTUS

D dagnija2001 11.05.2014

mīļie tautieši, tikko atbraucu no Berlīnes kur bija paredzēts darbs viesnīcās, kad atbraucu tur ar 1.30st. nokavēšanu atnāca sagaidīt kaut kāda JEĻENA un sākās lielā skriešana viņai pakaļ pa metro ar visiem čemodāniem, uzreiz bija jānopērk biļete metro uz vismaz nedēļu 28.80eur. iebraucu BERLĪNĒ 14.30 bet dzīvoklī viņa mani aizveda 00.45.BIJA BAIGAIS HAUSS, arī manā galvā.no autoostas viņa mani aizveda pa taisno uz kaut kādu pansionātu kur ir guļoši večuki bija jāmazgā viņiem d...a, jācilā, jāmaina viņiem drēbes nu visu ko jādara pie slimiem cilvēkiem.JEĻENA teica kad šis darbs ir labāk apmaksāts nekā viesnīcās, tatad;6euro stundā par pansionātu un 4 euro stundā viesnīcā.UN NEKĀDI 8.50ST!!! mīļie cilvēki es tur satiku ļoti daudz mūsu tautiešu un ne tikai kas vel joprojām tur vergo, visādu apsvērumu dēļ.Stāstīt ir ļoti daudz ko par šo darbu, bet galvenais viens NEBRAUCIET LŪDZU CAUR SATTVU!!!Un tos itkā līgumus ko man iedeva SATTVA menedžere JEĻENA pat nepaskatījās tikai nosmīnēja un teica kad viņai neko no tā nevajag.par dzīvošanu uzreiz tika prasīti 250 euro nevis kā SATTVA teica 150.euro kur dzīvoju vienā istabā ar otru meiteni un gulējām vienā gultā.

D DalVeR 25.06.2014

Ka ir iespeja atgut to naudu ko esmu iemaksajis, bet vini neko neizpildiji ko solija! Es esmu iemaksajis 200 EURO!

N NIKITA777 25.06.2014

ВСЕМ, ВСЕМ CВАРЩИКАМ!

В Bovey Tracey, England, там вас ждет каторжный труд работа с резиной вы обдерете себе до мяса руки, сварка клеток для крабов минимальная в основном тяжелый физический труд.
будете зарабатывать максимум 30 фунтов в день(оплата сдельная) если повезет.Жить в трейлере, работать в субботу тоже.фирма называется Mustang Engeneering по заключенному контракту с Sattva recruitment SIA в Риге, но к мировой фирме у которой филлиал в West Street Woking Surrey, UK GU21 6EB, Wood Group Mustang, никакого отношения не имеет!Обман чистой воды!

Mustang Enginering
Leaf Mill Road
Bovey Tracy
Devon England
Tel: 01626 835467 Mob: 07697 751464 Fax: 01626 835628
Запомните адрес!Каторга!

Доброжелатель.

S sauleslaiks 30.06.2014

Es ieteiktu, ka visiem ir jāapvienojas un kopīgi jāvēršās tiesā gan pret šo uzņēmumu, gan tā amatpersonām.
Ja kāds ir gatavs kopīgi vērsties tiesā, tad rakstiet man uz: [slēpt]@mail.lv

ivchiks18 05.08.2014

Sveiki.
Sogad, augusta nosledzu ligumu ar so te "ūķi"protams samaksaja katrs 50€ par ligumu, kura ir sarakstiti visadi zelta kalni..
Pagaja nedela, divas dienas pirms izbrauksanas uz Vaciju un izdomaju pachekot netaa par so firmu, un ieraugu siis te sausmas...
Un protams paraksta liguma nav, darba vietas adrese ir pavisam cita Vacijas nosturi, itka esosaa sefa numurs nemaz neeksiste, un beigas pat klausuli vairs necela.iemaksato naudu ta ari atpakal nedabusim, ne velti viniem or aizslegtas durvis uz automatisko atslegu, bet labi ka neaizbraucam..., negribetos izbaudit sis sausmas kas notiek tur...
Velejos pateikt paldies tiem cilvekiem, kuri seit raksta, jo pateicoties tiesi Jums, man nenacas izbaudit sis te sausmas.

S Santa1111111 18.03.2015

Nebrauciet ar so firmu, vini ir krapnieki, 150eiro panema un neka, tikai atliek, vienu nedelu uz otru, bijusi alpxa personnel, dienas laika uz SATTva, mahinatori, lai dievs jums stav klat, bus karsti, sauksim pie atbildibas, gaidu jusu atsauksmes

B bozheemoyy 19.03.2015

NU BET VINIEM TAK IR LICENZE ?????????????

KAA JO-PROOOJAAM VINIEM NAV ATNEMTA LICENZE, PEC VISIEM SIEM SUUDIEM, KO VINI IR SADARIIJUSI ????????????

TAGAD VINI IR ALPHA PERSONNEN, BET NEKAS JAU NAV MAINIJIES. LICENZE IR, SUUUDUS TURPINA VAARIIT, CILVEEKUS CHAKAREET, MEST. UN STRADAAAT TAALAAK.

CILVEEKI, TURPINIET KLAUSITIES TV UN ZINAS, KA PIRMAIS KAS FIRMAI IR JAAJAUTAA, VAI VINIEM IR LICENZE.
LAI VEICAS DEBILAJIEM.

J jaagan 20.03.2015

kāda licenze ! ar to licenzi var d. noslaucīt!
jāskatās pēc atsauksmēm. no satvas, letllanda, alphas personnen nevar braukt, jo te brauc tikai trakie.
mans paziņa aizbrauca caur nelicenzētu firmu, un jau pusgadu apmierināts strādā, algu maksā no pirmās dienas, dzivesvieta ir. tā kā neesiet lohi.

A ametista 24.03.2015

Lūdzu rakstiet visas sūdzības par šo firmu, Sattva vai Alpha Personnel uz Nodarbinātības valsts aģentūru, Licencēšanas un tiesiskā nodrošinājuma nodaļu, K.Valdemāra ielā 28k-1, 528 kab., Rīga, jo vairāk to būs, jo lielāka iespēja Aleksandrinas Jevdokimovas kundzi apturēt. Mēs patreiz esam panākuši to, ka līdz 27.martam ir apturēta licence, un visas mūsu vēstules NVA ir nodevusi piolicijai. Un Sattvas licence arī patreiz vēl nav atjaunota, vismaz NVA mājas lapā ir rakstīts, ka birojs slēgts un dati nav atjaunoti.

F FuckUpTheShits 18.06.2015

Jūs, pat rakstīt nemākiet :D

protams, tiem kam smadzenes strādā, tie arī pelna arzemēs labu summiņu.

P pzddddd 27.06.2015

sattvai nekas NAV APSTAADINAATS. JOPROJAAM VINI MET UN JOPROJAAM IR LICENZE.
:D
NVA kaads labi vaaraas... bet juus leetticiigie vairaak skatieties panoraamu tur jums 100% patiesiibu izstaastiis