Sattva Recruitment - Darbs arzemes

Sveiki! Vēlos jūs visus pabrīdināt par šo firmu- SIA SATTVA Recruitment. Jo viņi sola lielos zelta kalnus. Kādi, protams, aizbraucot NAV. Pirmkārt nav normālas dzīvesvietas nemaz kur dzīvot. Otrkārt nemaz nav darba. Un nemaz nemaksā kā solīja, bet daudz,daudz mazāk. Kad beidzās darbs, šī firma nemaz jaunu vietā nepiedāvā. Dari ko gribi! bez naudas, bez darba. Bez nekā. Esi pliks un nabags atbraucot mājās. Paldies šai firmai par sačakarēto dzīvi. Tāpēc silti iesaku-lūdzu neuzķeraties uz šīs firmas sasolītajiemm labumiem. Aizbraucot tur viss būs tieši pretēji.

A aipis 20.03.2013

Sveiki, gribu zinot par kipa sia Sattva... tie ir krapnieki braucu stradat us fabriku, darba nebija 3nedelas seeju maja gaidiju darbu visu laiku tikai sola un sola, dzivoju wolverhamtona, un es nebiju vienigais, tur bija daudzi latviesi...
tur gala jums sagaida Romans, Ingus, un vel visi citi... un tad ir auzas, ir pat gadijumi dzirdeti ka pat nakts vidu cilveku izmet no majas un ta... kad nav parko samaksat naudu...
jadzivo vairakiem cilvekiem viena iztaba...

B beibe 04.04.2013

SVEIKI!NEBRAUCIET CAUR FIRMU SATTVA, BAIGIE KRĀPNIEKI, CILVĒKI AIZBRAUC AR LATVIJĀ SASTĀDĪTIEM LĪGUMIEM .KURI TUR NEMAZ NAV VAJADZĪGI, JO TUR PRIEKŠĀ SAGAIDA STARPNIEKI KURIEM IR SAVI NOTEIKUMI!PAŠAM BŪS AĢENTŪRĀ VISS JĀKĀRTO.NEDĒĻĀM NAV DARBA, JA KĀDAM PALAIMĒJAS, TAD PĒC NEDĒĻAS, DZĪVOŠANA NAV PIE DARBA, PAR BRAUKŠANU DĀRGI JĀMAKSĀ.TO KO SOLA FIRMA NEKAS NEATBILST PATIESĪBAI, ANGĻU VALODA JĀZINA, PAŠAM VISS JĀKĀRTO, ARĪ DARBA SAMAKSA IR MINIMĀLĀ.BET PATS SĀPĪGĀKAIS IR TAS, KA TUR TEVI APKRĀPJ LATVIEŠU PUIŠI, KAS RUNĀ TIK SKAISTI UN SOLA DARBU KATRU DIENU, BET DIEMŽĒL...

S santa123 10.04.2013

SIA SATTVA Recruitment totāls abmāns. Samaksā, ielieni parādos un esi zaudētājs. Nebrauciet! Tiešām sāpīgs apmāns cilvēkiem, kuri vēlas strādāt. Darba nav!!!

S santa123 10.04.2013

SIA SATTVA Recruitment šausmas. neuzķerieties. Es celšu traci pa pilnu programmu. Cilvēki sēž bez darba. naudas nav, darba nav.

G Gizmo 19.04.2013

Palasot komentārus, jāsaķer galva par to, cik patiesībā latvietis ir naivs. Ir jāsaprot elementāras lietas - braucot strādāt uz ārzemēm, pirmkārt jāmāk sazināties vietējā valodā vismaz pamata sarunvalodas līmenī! Visi šie komentāri rakstīti bērnu līmenī.
Es protams, neatbalstu krāpnieku firmas, bet arī pašam klientam nevajag būt aunam.
Man ir tāds priekšstats, ka Visi komentētāji iedomājušies, ka ja reiz viņi brauc caur firmu, tad pašiem vairs neparko nebūs jādomā. Pamostieties! Ar ēdienu un bezmaksas pajumti jūs nodrošināja vecāki, bet ir sākusies reālā dzīve!
Nu nav uz pasaules leiputrija, kur viss tiek dots par velti - tas viss ir tikai pasaku grāmatās!
Pats jau divus gadus ar ģimeni dzīvoju Anglijā. Sākums visiem ir grūts. Varu pastāstīt no personiskās pieredzes.
Sākumā uz Angliju devās mana sieva ar 3 gadīgo dēlu. Viņa internetā bija sameklējusi cilvēku, kas par 250 mārciņām iekārtos darbā. Arī viss bija solīts kā pasakā, bet kā jau visās pasakās, tikai beigas ir laimīgas. Kad viņa ieradās, bija uzreiz jāsamaksā par istabu 100 paundi un vēl 100 par nedēļu uz priekšu. Istabā viena gulta, bez matrača un bez gultas veļas. Mājā tādas istabiņas septiņas vai astoņas, kur dzīvo visādas poļu, kurdu u.t.t. padibenes. Vannas istaba visiem viena un virtuve arī. Nu tad varat iedomāties cik jauka tur dzīvošana. Sieva no manis to visu slēpa un stāstīja, ka viss ir kārtībā. Pēc trim mēnešiem, arī es devos uz Angliju pie ģimenes. Pārdevu Latvijā mašīnu un visu naudu iemaksāju par dzīvokļa depozītu, jo negribējās dzīvot cūku stallī. Darbs bija jāmeklē pašam, caur aģentūrām. Diezgan ātri iekārtojos chicken factoty. Uz darbu jābrauc gandrīz divas stundas un tik pat arī atpakaļ. Darbs vienkārši necilvēcisks, bet apzinājos, ka pagaidām nav citas izejas un sakostiem zobiem strādāju tālāk.Pēc dažām nedēļām sekoja nākošais šoks - aģentūra nobankrotēja un naudu neizmaksāja. Arī man likās, ka tā var notikt tikai Latvijā, bet, diemžēl, no tādām lietām nevar būt pasargāts neviens. ātri meklēju citu darbu, jo par dzīvokli jāmaksā un bērns arī jābaro. Naudas taupīšanas nolūkā, gājām 3km uz lielveikalu, kur vakaros var nopirkt nocenotu pārtiku. Automašīnas nebija, tāpēc pārtiku stūmām bērnu ratiņos un ceļojumu koferī. Ir ļoti daudz ko stāstīt par pirmajiem mēnešiem Anglijā. Nu nav te tā brīnumzeme - par visu ir jācīnās, bet, ja cīnīsies, tad durvis atvērsies.
Tagad, pēc gandrīz diviem gadiem, es šeit dzīvoju kā cilvēks. Mums ir divstāvu māja (protams, ka par to ir jāmaksā), man ir 2005. gada luksus klases mašīna, fabrikā pie vistām protams nestrādāju, bērns iet skolā, sievai arī ir labs darbs. Mēs varam atļauties to, par ko kādreiz nemaz nesapņojām, bet viss ir izcīnīts caur sviedriem un asarām. Tagad, ja ir iespēja, palīdzam arī citiem iekārtoties Anglijā. Vienīgais, nauda ļoti maina cilvēkus - tas spilgti novērojams starp latviešiem Anglijā. Novēlu visiem cīņas sparu un nepadoties kaut kādām izspiedēju firmām! Ja ir interese, variet rakstīt uz e-mailu [slēpt]@inbox.lv varu padalīties pieredzē un varbūt dot kādu labu padomu.

S Saulstarinjs_2018 02.05.2013

Sattvai ir darba sludinajumi, kur par darba iekartosanu nav jamaksa, domajiet, ari tad vini cilvekus kaut ka var apcakaret. Viens mans pazina grib braukt vakt zalos locinus, varbut, kads tur ir stradajis un var pateikt vai darbs un dzives vieta vispar bus, jo par so firmu neko labu neesmu dzirdejusi. Lai gan, izmantojot Sattvas vai jebkuras firmas pakalpojumus, vienmer pastav risks palikt bez darba un dzives vietas.

S Saulstarinjs_2018 02.05.2013

Sattva piedava darbu, par kuru naudu neprasa, domajiet, vini cilvekus var apcakaret, ja naudu no viniem nesanem. Mans pazina grib braukt stradat uz locinu novaksanu caur so firmu, varbut kads tur jau strada un var pastastit, kadi tur reali ir darba un dzivesvietas apstakli.
Lai gan izmantojot Sattvas vai jebkuras citas firmas paklapojumus, pastav risks, ka darbs un dzivesvieta nebus. Esmu pati braukusi caur agenturam un zinu, ka vini daudz ko izpusko un nokluse.

S stienis 06.06.2013

samaksaju 150Ls sai firmai un sie solija darbu 5 dienas nedela aizbraucot darbs bija 1-2 dienas nedela un visu atvilka par hoteli.
un ja vinji saka ka neprasa naudu par iekartosanu neticiet!!! tas autobus kursh vada cilvekus uz uk pieder latviesu vaiserim kursh par to pelna naudu un vinam pohuj vai darbs tev ir vai nav jo savu vins nopelna tevi atvedot. vards vinam ceslavs. nemas pa March/wisbech.
man teica ka dzivosu istaba pa 2 cilveki reali bij 5-6 cilveki istaba kautkada graustaa.
nedelu nosedeju bez darba un kad sie uzzinaja ka taisos prom vel meginaja izspiest naudu par to bomzatniku, un draudeeja.
neuzkerieties!

K Kurme 06.06.2013

Ищешь работу в Германии? Есть отличнейшее место - GmbH Trinity!!! Фабрика по переработке птичьего мяса. Мы предлагаем:
1) работу, зачастую по 4-5 недель без выходных
2) зарплату 5, 5 евро в час. Не верьте, если говорят что больше.
3)конуру на 2-3 человека в коммуналке всего за 200-300 евро в месяц
4)отношение к вам как к быдлу
5)обязательную работу в праздники и по воскресеньям
6)адские темпы
7)изуродованное здоровье
8)статус злейшего врага через 6 месяцев работы - в связи с тем что пришло время повысить ставку аж на 30 центов
9)возможность быть уволенным без причины
10)полное несоблюдение трудового закона
С вас требуется лишь одно - активно стучать на остальное быдло. Удачи!!!

T tautietis1957 26.06.2013

Kaut kā neesmu dzirdējis par tadu firmu Wisbech ne arī par tādām noliktavām . Ar noliktavu darbinieku atlasi tieši Wisbech
nodarbojas pavisam citas UK reģistrētas firmas piemēram Ambitions Personnel Ltd - sameklējiet internetā tel Nr, sazvaniet
konkrētās firmas UK un nav nekādas jēgas izdot naudu starpniekiem !

S stienis 02.07.2013

ta firma saucas roberto mac. un atrodas march. vaisers tur ir latvietis ceslavs kuram pieder buss kas ved cilvekus.

K Ketta 19.10.2013

Šāds daba sludinājums ir pastāvīgs un mūžīgs šajai firmai. Varu nedaudz tajā dot ieskatu:

Piedāvā darbu - Olu pakošana
Nepieciešami strādnieki (vīrieši) darbam olu pakošanā Lielbritanijā (tiešāis darba devējs)
Angļu valodas zināšanas – NAV vajadzīgas
Tiek piedāvāts stabils darbs ar sākotnējo atalgojumu no 6.19 GBP stundā
Viegls darbs un ilglaicīgs kontrakts
Nodrošināta dzīvesvieta pie darba (Nav uzreiz jāmaksa)
Darba vieta: Netālu no Londonas, centrālā Anglijā
Darba sākums :Septembris 2013
Legāla darbiekārtošana ar sociālajām garantijām Lielbritānijā

Arī es vairāk, kā pirms diviem gadiem pieņēmu šo darba piedāvājumu un vēl joprojām strādāju šajā vietā. Bet pa visu šo laiku šeit ir nomainījušies simtiem cilvēku. Jā, firma daudz ko noklusē(vai arī nav par daudz ko informēta no darba devēja puses), nepasaka daudz ko. Šeit regulāri ir vajadzīgi strādnieki-gan sievietes, gan vīrieši. Mainās katru mēnesi, cilvēki atbrauc un drīz vien pēc dažām nedēļām aizbrauc. Tas ir tāpēc, ka neiztur smago slodzi(arī morāli smago, ne tikai fizisko). Nezinu, kāpēc firma raksta-VIEGLS DARBS ???????????? Darbs šeit ne tuvu nav viegls. Visa diena paiet vienā skriešanā un fiziskā slodze ir liela, apstāties tu nedrīksti pat ne minūti, Visu laiku cilvēki tiek uzmanīti kamerās. Ja tiec pamanīts neko nedarām(pat ja tas ir tikai mirklis), tad tiec nolamāts līdz pēdējam. Un lamāšanās ir ļoti aizskaroša. Sludinājumā rakstīt-NAV VAJADZĪGA ANGĻU VALODA. Jā, labāk tev nezināt, kādos vārdos tevi nosauc ...Olu pakošana nevienā sekundē nav viegls darbs, tempā ir jāstrādā nenormālā un tā 8-12stundas, citreiz pat ilgāk(ir busy laiki). Alga šeit ir nemainīga-minimums-pašlaik 6.31GBP. Pacelta netiek nekad!!! Pat neiedomājies kaut ko tādu pajautāt...maz neliksies... Dzīvošana ir kā kopmītnēs-dzīvo vienā mājā pa 5-9 cilvēki(atkarībā, kurā mājā). Bet apstākļi dzīvošanai ir ļoti labi-mājas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo, netrūkst nekā, ļoti siltas. Jāmaksā katru nedēļu apm. 68 GBP no cilvēka. Šajā maksā ietilpst visi maksājumi un to atvelk no algas. Pirmās četras nedēļas jārēķinā ar to, ka no katras algas(algu izmaksā katru piektdienu) tiks ieturēti 50 GBP(kopā pavisam 200 GBP) -tā saucamā garantijas nauda. Ja izdomāsi laisties prom un paziņosi to mēnesi iepriekš, tad dabūsi šo naudu atpakaļ. Nu kaut kā tā-mazs ieskats šajā darba piedāvājumā. Viegli šeit nav( !!! ), bet strādāt var-ja tev ir laba fiiskā un morālā izturība.

G grrrrr 13.11.2013

rakstishu iisi un konkreeti, citaadi ljoti gari sanaaks

samaksaaju par visu (kaa jau visi)

taalaak -

Nesagaidiija
Nebija sakontakteejami (gan uk, gan lv kontaktpersonas)
pilseetaa pecak pats noklustu
pec pus dienas ar rigu sazinajos
talak - norezerve hoteli citaa pilseetaa (labs ne) (it kaa jau, bet kapec tad joprojam mani nesakontaktee kontaktpersona??)
jaamaksaa ar paarskaitiijumu un tikai, atrodoties uz ielas, kontaktpersonai, kura negrib ar mani runat un satikties
piedavaja man vina rekviziitus, lai ieskaitu naudu (te man taa rezervaacija saaka nepatikt, jo kapec man privatpersona jabaro?? kapec nevaru pats maksaat par hoteli, ja taads ir?? man tak logiski, ka tikai skaidra nauda lidzi)
varbut vel koferi vajadzeja ar naudu no lv aizsuutiit, lai pasham nav jabrauc??

isuma viss - labi, ka majas tiku
ttd nebija ne darba, ne dzivesvietas, ne kontaktpersonas, vnk nekaa

O oksy 27.11.2013

Ja i moj moj molodoj chelovek zaplatili etoj firme po 120 Ls, no po semejnim obstojateljstvam ne smogli poehatj na rabotu...Denjgi eta firma vozvrashatj ne hochet.Podskazhite, kuda obratitjsja??chto bi vernutj eti denjgi??Mi vedj dazhe ne uehali i ne nachali rabotatj...

O oksy 27.11.2013

Zaplatili etoj firme po 120 Ls ja i moj molodoj chelovek.Oni dazhe tolkom ne mogli objasnitj, gde budet nahoditsja mesto raboti, a gde prozhivanie.V itoge, mi otkazalisj ehatj.Sejchas oni ne hotjat vozvrashatj denjgi.Podskazhite, chto delatj v etoj situacii??

I inerd 14.12.2013

Sveiki!Vēlos braukt uz Vāciju strādāt -apkopēja benzīntankā, vai kāds var padalīties darba pieredzē?

I inerd 14.12.2013

Sveiki!Vai kāds var padalīties ar darba pieredzi Vācijā, apkopējs(a) benzīntankā?

apkrāptie_sattva 17.12.2013

reāls krāpnieku kantoris, ja arī Tu esi piekrāpts, tad raksti uz epastu [slēpt]@gmail.com un cīnīsimies kopā pret šo krāpnieku kantori.

E edgars921 22.12.2013

mani ari : SIA SATTVA piekrāpa izvilināja 170 ls

L lasto4ka 11.01.2014

ja tak ponimaju net smisla daze ehotj v etu kontoru?
oni predlogajut rabotu v londone v poundland noliktava viezd 10.02.2014