www.sudzibas.lv SIA Ruģēni Sēklas kartupeļi

SIA Ruģēni - Sēklas kartupeļi

Kādus kartupeļus tie tirgo pussapuvušus,tie ir pilni ar daudz dažādām vīrusslimībām, un viņi vēl skaitās sertificēti sēklaudzētāji, ziniet labāk es nopērku tos tupeņus no kaimiņa par trīsreiz lētāku cenu ,godīgi pateikšu tādu buķeti to slimību es neesmu vēl redzējis nekur.Ko skatās VAAD?

D

A alise tīruma 12.03.2016

Man arī šī sēkla nepatīk un tie ir pussapuvuši kartupeļi vairāk pie jums nepirkšu šos kartupeļus tad jau labāk es arī nopērku no mammas kurai pieder lauksaimiecība nevis pie jums un vēl pieprasa tik lielu cenu pie mammas varu nopirkt pa lētāku naudas summu!!!

Man gan laikam palaimējies! Jau vairākus gadus pērku sēklas kartupeļus "Ruģēnos" un tie ir super, lai kāda šķirne būtu! Un darīšu to arī uz priekšu! Arvien jaunas šķirnes un laba kvalitāte!