SIA Rimuss - krāpnieki

Ļoti aizdomīga "tipogrāfija". Adreses nav, ir tikai weblapa un telefons, e-pasts ir inbox. Izdrukātos paraugus parāda uz ielas, piebraucot ar mašīnu, kautkādi krieviski runājoši jaunieši. Labi, visi esam sākuši no 0, ir labi ka ir entuziasms un vēlēšanās darboties.Pirmais kas dara aizdomīgu ir cena, kura ir gandrīz uz pusi zemāka kā pārējiem. Labi, vienojamies par cenu, papīru, tirāžu, termiņiem, nosūtam failus uz kkādu "kreiso" serveri, kuru iesaka lietot. Paiet dažas dienas, un pasūtijumu atsaka, esot pārāk liels priekš viņu iespiedmašīnas. Savukārt es esmu sprukās, jo klientam jau ir nosaukta cena, kuru mainīt vairs nevar un termiņus arī neviens nemainīs. Pasūtijumu nodrukāju ar mīnusszīmi citā tipogrāfijā, paspēja pat noteiktā datumā. Būs mācība ar nezināmu, jaunu minitipogrāfiju nesaistīties, reizēm cenai nav nekādas nozīmes, pastāvīgs, sakārtots uzņēmums, kurš orientēts uz klienta vēlmēm, tādam ir jābūt uzņēmumam ar ko sadarboties.Puišeļi laikam sper savus pirmos soļus lielajā biznesā, kā uzzināju nopirkuši vienu vecu digitālo drukmašīnu xerox dc12, kas nav ne ātra, ne kvalitatīva (ne tā ko viņi savā mājas lapā ir ielikuši - tādas Latvijā vispār nav nevienas) - iemācieties cienīt klientu un beidziet čakarēt "tirgu" ar zemām cenām, jo tā ir peļņa tikai vienai dienai, ne attīstībai un izaugsmei. Krievu poligrāfiķiem ir tāds labs teiciens par tādiem kā Jūs - Планктон. Paši neko nemāk, nesaprot, bet sačakarē visiem biznesu un pazūd.