www.sudzibas.lv sia rigas buvmeistars algas kavejas un piesienas pamatiigi lai tik novilkt varetu

sia rigas buvmeistars - algas kavejas un piesienas pamatiigi lai tik novilkt varetu

Par rigas buvmeistaru varu pateikt ta-ja jums patik ka laga kavejas 2nedelas un vairak un to pasu visu neizmaksa.tad drosi ejiet uz turieni.Saja saita esu aprakstijis ari citas firmas .Ta lai citi ari zin. It seviski par tam kuras nemaksa.Iesaku citiem to pasu darit .Ta mes kadam palidzesim neielist nepatiksanas ar firmam.Lai veicas.

S strelnieks86 26.12.2014

Viniem neintrese. Ja celtnieciba strada tad psts zini ka tas notiek.
Jo cilveks tiek noformets uz minimalo algu parejo aploksne, un ja spregaasi, tad tikai minimalo pec likuma ari sanemsi. Tapec neviens negrib preti runat.
Tada ir taa skarba latvijas celtnieciba.

L Labaismm 27.03.2015

Rīgas būvmeistarā strādāju divus mēnešus arī par vakariem naudu izmaksāja aploksnē un par visu saņēmu mazliet pāri par 300 eur. neisaku pie tādiem strādāt, daudzi cilvēki tika apkrāpti.