SIA "SVA" Autocentrs" - Auto no Vācijas

Uzmanieties iegādājoties automašīnas pie viņiem. Pārdevējs (var lasīt - krāns) tālr.29282534 stāsta, ka auto no Vācijas, nekas nav darīts, motors nav mazgāts utt. Tik tiešām, motors no augšas nav mazgāts, paveca eļļas maiņas lapiņa un gan izskatās, gan izklausās ticami. Bet kad pie eļļas maiņas noņem apakšā motora aizsargu paveras labs skats - kartera vācele tīra un uzlikta uz svaiga hermētiķa, tāpat ar dzinēja galvu (svaigi uzlikta uz hermētiķa). Pat eļļas izliešanas skrūve bija uzlikta uz hermētiķa. Laikam bija pazaudējuši šeibīti un uzskatīja to par pārāk dārgu, lai aizietu uz pašu veikalu un nopirktu. Varētu vēl pieļaut, ka motors činīts Vācijā, bet pie gaisa filtra maiņas atklājas, ka gaisa filtrs ielikts pilnīgi jauns, bet leišu ražojuma M-filter. Friči tādus pat redzējuši nav. Kad pazvanu pastāstu, kas atklājas no apakšas un jautāju, lai vismaz tagad pastāsta, kas un kā, kāpēc činīts (vismaz varētu plānot ko mainīt, ko pārbaudīt vai kvalitatīvi sačinījuši), tad krāns saka - nezinu - nezinu. Bet līdz pārdošanai visu zināja - mēsls.

G

M Mariss 16.04.2013