www.sudzibas.lv Suncore Klientu apkalpošana

Suncore - Klientu apkalpošana

Šim hostingam ir zema līmeņa klientu apkalpošana, jautājumi tiek vairākkārtīgi ignorēti, kā arī, ja tiek atbildēts, tad problēma netiek risināta.Kā arī, ja Jums nepieciešams izmantot portu: 465 , tad šis hostings to neatbalsta. Hostinga īpašnieks gan sakot, ka ar portu viss kārtībā, bet es vairākas reizes ar dažādiem paņēmieniem to pārbaudīju un viņš nestrādāja, bet 80 un 587 strādāja.

B

B Brass 28.04.2015

Prasīja tikai mēnesi, lai restartētu firewall un salabotu 465 porta problēmu, neskatoties uz to, ka problēmai esošai aktuālai, tā kā administrācija neko nedarīja, pats meklēju mātē gūglē palīdzību un firewall bija viena no lietām, ko teicu, ka vaina varētu būt tur.

Bet kopumā, paldies, problēma tika atrisināta un šis ports pēc mēneša sāka strādāt.