SIA "SAULES VESELĪBAS CENTRS" - krāpšana

Labvakar.
Izsaku milzīgu nekompetenci un rājienu Saules veselības centram!! Pirmām kārtām nelaipna apkalpošana, kur lauztā latviešu valodā atbild. Ārste pilnībā nekompetenti rīkojas ar instrumentiem- attiecas uz ginekoloģijas aprīkojumu! Neko konkrēti nepaskaidro vai viss ir kārtībā,,tikai atbild,ka paziņos pēc analīžu atbildēm. Izejot no kabineta pie sekretāres uzzinu,ka par pakalpojumu man ir jamaksā 37 ls, bet uz ultrasonografiju biju ar atlaidi pieteikusies par 12ls. Tā vietā paskaidro, ka par gin. konsultāciju jāmaksā 30 ls par uztriepi 4ls un onkol. uztriepi 3ls plus nepiešķīra nekādu atlaidi,kas bija paredzēta...man personīgi bija nepieciešama tikai ultrasonogrāfija un tas ,ka man jāmaksā plusā par konsultāciju es netiku brīdināta iepriekš. Tā vietā viņa nikni atbild,ka mapītē uz letes viss ir rakstīts..ko velreiz saku viņa netika pieminējusi iepriekš par šādām izmaksām!! Vislielākā cūcība un šmaukšana no šīs iestādes, nekad neiesaku iet uz šo vietu!!!