www.sudzibas.lv RiepuExperti Sia Kondicionieru uzpilde un remonts

RiepuExperti Sia - Kondicionieru uzpilde un remonts

Nopirku jaunu a/m un nedarbojās kondicionieris. Iebraucu uzņēmumā, lai pārbaudītu vai nu papildinātu. Uzņemšana +/- ? Bet kvalifikācija kaut kur izpalika, žēl. Jo izdarīja aparāts savu darbu, bet pēc dienas vai divām problēma atgriezās, jo funkciju savu kondicionieris nepildīja vairs. Tad rodas jautājums? Kam domāta reklāma, ka uzpilde un remonts? Ja vienīgais, kas ir naudas kāšana par freonu! Žēl, ka tā...

P

D Dainis Kiršteins 30.08.2015

Kondicionierus vajag apkopt/remontēt pie attiecīgajiem specialistiem nevis riepu servisā.
Varu ieteikt kā labu servisu - SIA "Gvidis" Rīgā Valmieras ielā 5.
Strādā gana ātri, kvalitatīvi un cenas nav kosmiskas.
P.s. Pirms kondicioniera uzpildes noteikti tiks pārbaudīts sistēmas hermētiskums un ja nepieciešams veikts bojāto detaļu remonts vai nomaiņa un tikai tad sistēma tiks uzpildīta!

A Astors 17.03.2019

SIA "Gvidis" Rīgā Valmieras ielā 5. - neiesaku.
Arī pie viņiem uzpildīju kondicioniera šķidrumu, bet pēc meneša jau vairs nestrādāja kondicionieris.