www.sudzibas.lv Kebabs Fix Attieksme pret klientiem

Kebabs FIX - Attieksme pret klientiem

Vakar 24.05.15 pulkst. 16.41 Mūkusalas iela 71 plaza iegāju paēst Kebab Fix. Esmu grutniece un piekodināju, lai kebabs būtu neass, jo es asas lietas nepanesu. Bet izrādās sākot ēst kebabu viņš ir nereāli ass, ka viss iekšēji sāka dedzināt un ēstgriba uzreiz pat pārgāja tanī brīdī man bija nepieciešams tikai dzeramais ūdens, lai mazliet nodzītu nedzinošo sajūtu organismā. Labi viņi atvainojās ar atbildi, ka sajauca. Un ar to arī viss beidzās. Man vairs nav vēlme apmeklēt šo iestādi...

P

L lunards 26.05.2015

šeit nav asu kebabu + arī gaļas nav. Manuprāt šajos kebabos iet tikai tie kuriem ļoti garšo kāposti, jo vairāk nekā tajā maizē nav

K kerritta 26.05.2015

Es uzskatu ka labāk neiet ēst uz tādām iestādēm, kad gaidi bērniņu! Ne jau tāpēc ka tā iestāde būtu slikta, bet labāk neriskēt! Mājās tu pati sev vari uztaisīt 10 reižu labāku kebabu un tu zināsi ka tas tik tiešam ir labs! :)

T trakotais 01.06.2015

ir kāda laba kebaba recepte padomā?