Acorn

Kas darbiekārtošanas pakalpojuma sniedzējai ārvalstīs aģentūrai ?augstā? profesionalitāte ? tās klientam materiālie zaudējumiVēlos brīdināt tos, kas nolēmuši doties strādāt uz ārvalstīm un apsvēruši iespēju izmantot Latvijā darbojošos darbiekārtošanas ārvalstīs firmu pakalpojumu ? konkrētajā gadījumā SIA ACORNS pakalpojumu.Iepriekš bija naiva pārliecība, ka starp LR teritorijā pastāvošajām darbiekārtošanas pakalpojuma sniedzējām ārvalstīs firmām ir tāda, kurai var uzticēties vairāk , kā, piemēram, SIA ACORNS, kas savās reklāmas prezentācijās apgalvo, ka tā veic savu darbu maksimāli efektīvi un tās partneri ir profesionāļi savā valstī, darba pakalpojumu piedāvājuma tirgū ? tie ieņem līdera pozīcijas. Tādā veidā aģentūra mudina doties strādāt uz ārvalstīm piepildot savas ieceres un uzlabojot savu materiālo stāvokli..., taču pateicoties tās ?augstajai profesionalitātei? saņēmu pretējo - tika rasti pietiekami lieli materiālie zaudējumi un, tagad šķiet, ka samaksa aģentūrai par darbiekārtošanas pakalpojuma saņemšanu ārvalstīs deva iespēju piedalīties, tā teikt, sava veida loterijā, kas neizslēdza iespēju arī zaudēt pēdējo. Nožēloju, ka naivā pārliecībā mana izvēle par labu krita SIA ACORNS izvēloties darbiekārtošanas pakalpojuma sniedzēju ārvalstīs aģentūru, jo bija maldīgs priekšstats, ka SIA ACORNS ir viena no profesionālākajām un kompetentākajām darbiekārtošanas aģentūrām, kas piedāvā virkni programmu dažādos programmu virzienos, bet, pēc pieredzes secinu, patiesībā tai sastāda grūtības nodrošināt elementāru pakalpojuma sniegšanu un kontrolēt savu sadarbības partneru rīcību, kas vērsta ne no labākās puses attiecībā uz klientu, kas dabiski grauj pašas aģentūras novērtējumu un uzticību tai.Biju nepatīkami pārsteigts, ka starp SIA ACORNS un tās sadarbības partneriem (konkrētā gadījumā kompānija Deepmist Ltd (Anglija)) pastāv tik vāja savstarpējā sadarbība informācijas apmaiņas jomā, kas klientam liek vilties ierodoties uz vietas ārvalstīs un saskaroties ar situāciju, ka tas saņem neadekvātu pakalpojumu, t.i., darba un sadzīves nosacījumi un apstākļi kardināli atšķiras no sākotnēji piedāvātajiem, kas, maigi izsakoties, ir vienkārši zemiski.Nebija domājams, ka SIA ACORNS sadarbojas ar tādām partnera kompānijām (konkrētajā gadījumā kompānija Deepmist Ltd), kas cilvēkam pēc nepamatoti pavadītajiem un piedzīvotajiem zemiskajiem sadzīves un darba nosacījumiem, galarezultātā pat neizmaksā likumīgi nopelnīto darba algu, savukārt SIA ACORNS, skaidri saprotot, ka tā nespēj nekādā veidā kontrolēt savu ārvalsts partneru rīcību, klientam liek manīt, ka tam pašam jāgriežas pie tās sadarbības partneriem, kas reāli, skaidri saprotamu apsvērumu dēļ, nav nekādā veidā sastopami. Tā vien šķiet, ka samaksa SIA ACORNS par darbiekārtošanas pakalpojuma saņemšanu ārvalstīs deva iespēju doties uz ārvalstīm nevajadzīgo piedzīvojumu meklēšanā un strādāt kā brīvprātīgajam tās sadarbības partneru labā bez darba samaksas. Pēc savas iegūtās pieredzes, secinu, ja nav iespējas doties strādāt uz ārvalstīm caur saviem draugiem, tuviniekiem vai paziņām, kas paši veiksmīgi iekārtojušies ārvalstīs un kuriem varētu uzticēties, tad prātīgāk būtu atturēties no šāda veida pasākuma, respektīvi, došanās strādāt uz ārvalstīm izmantojot darbiekārtošanas firmu pakalpojumu, jo nav nekādas garantijas, ka samaksājot aģentūrai maksu par darbiekārtošanas pakalpojuma saņemšanu ārvalstīs, un dodoties uz šķietami labāko dzīvi un darba apmaksu, kas tika ieplānota, nenāksies rast materiālus zaudējumus un galvas sāpes.

I

: :D 24.04.2007

Vajag pasham nedaudz iesleegt smadzenes un piesleegties internetam aatraak, tb., par Accorn jau sen sheit slavas dziesmas dzied! Kaapeec jaalolo sevi ar iluuzijaam, ka Tev buus citaadi. Un ir arii taadi pazinu pazinas kas apchakaree veel pamatiigaak, tad gan paliek pavisam smeldziigaka pecgarsha.

I Inga 24.04.2007

Bet nu nevisi arī lasa šo www, diemžēl. Bet situācija, kas tika aprakstīta man bija līdzīga. Nevienam nerekomendēšu super- firmu Acorn.

J jAN4IKS 07.06.2008

da PSC kadi te daunji seez
blje jus tikai katrs savu firmu reklameejat o shitaa ir slikta o shitaa arii utt.
da blje dalbajobi vnk urodi jus visi esat ja ar shiem cilveekiem kas kip ir bijushi pamesti kautkas butu neta noticis tad shiis firmas kautvai ka piemeeram acorn jau sen aizbliestu ciet, da nahuj tad brauc ja miiz un nespeej par seviim un par savu valsti pastaaveet!!!
es jau 1, 5 gadu stradaju un aizbraucu zem firmas nav svariigi kadas es neesmu nekads reklamas agents kursh tgd reklamees te kaadu!!!
blje 4ikstulji un idinji jaa un tie jakli kas ir tik stuulbi ka dod savu pasi citu rokas tas vispaar ir PSC NEKAD NEDRIIKST IR IT IIPASHI SVESHAA ZEMEE KUR KAUTKAADI DALBAJOBI DZIIVO BLJE PASE TAS IR TAVS DOKUMENTS|!!!
JA KADAM PRASA PAJAUTAJIET PRIEKSH KAM VINJIEM PASE, JO TAVU PASI LIKUMIGI DRIKST IZMANTOT TIKAI TU, PAT KOPIJU BEZ TAVAS KLAATBUUTNES NEVAR UZTAISIIT JO IR VAJADZIIGS PARAKSTS!!!VNK JA BRAUC SPEEJ PASTAAVET PAR SEVIIM GAN MORALI GAN FIZISKI!!!
UN VIENMEER PANEM NAUDU ATPAKAL CELAM LIDMASHIINAI!!!
PROTAMS MAN ARII BIJUSHI KONFLIKTI AR TIE KROPLIEM KAS MAN MAKSAA TIK LIELU NAUDU BET ES ESMU LATVIETIS UN VIENMEER TADS PALIKSHU MAN IZSTABINJA IR KAROGS LATVIJAS UN ES NEKAD NEPARSTAJU DOMAT PAR LATVIJU BET JUS SIKIE 4IKSTETAJI BLJE JA BRAUCAT GRUPAS KJEMBOLI VAJAG UZREIZ NO PASHA SAKUMA TURETIES KOPA VIZMAZ IESAKUMAA, JO IT IPASHI MEI4AAM, AR MANI ARI BRAUCA ES 2 DZEKI UN 4 MEI4AS, MEITENES MIILAS JUS TUR VARAT UZTICETIES TIKAI SAVEJIEM AR KURIEM KOPA ATBRAUCI, MES TUR BIJAM KA KOMANDA, VIENAI NO TAM MEI4AAM PIEDAVAJA DARBU TUNELII LABI MAKSASHOT, BET VINJA NEBIJA VIENA JO VINJAI BIJAAM MEES, VAJAG TURETIES KOPAA!!!ES CILVEKS PATRIOTISKS UN NELAUSHU ZAIMOT NE SAVU TEVIJU NE ARI TAAS IEDZIIVOTAJUS, CIK BIEZI IR NACIES VILKT LATVIESHUS TUR LAUKA NO SUUDIEM ARPRATS VNK.!!!1UN CILVEKI MILIE KAS TAISAAS BRAUKT BRAUCAT LABAAK CAUR FIRMAAM, JA IR GRUTI IZVELETIES TAD PALASAT SHEIT KURAS FIRMAS VIS VAIRAK IR NODIRSTAS TAS ARII IR LABAKAS JO TA IR REKLAMA UN KONKURENCE!!!
JAA UN JA TOMEER BAIDDAATIES, DODIED ZINJU JA LIDOSIET UZ LONDONU JA TIESHAAM IR BAIL ES VARU AR KADU MUSUS TEVU DELU JUS SAGAIDIIT UN PALIIDZET BET NE AR DARBU UN DZIVOSHANU BET TIESHI JA PROBLEMAS FIZISKAS VAI GARIIGAS !!!
BET ACERAIES VIENMEER NEKAD NEDODIET VINJIEM PASES!!!TAD MAJAAS TU LOTI SHAUBOS KA TIKSI DRIIZ TICIET MAN, MAN GRIBEJA PANEMT BET ES ATEICOS DOD UN SANACA KONFLIKT ES VNK PIECELOS PIEGAJU PIE TA JAKLA UN IESKATIJOS VINJAM SEJA UN PAJAUTAJU VAI TIESHAM VINJSH MUS PAR IDIOTIEM UZSKATA...VINJSH BIJA SHOKAA ES VINJAM PATEICU JA MNA BUUS VAI TIEM KAS ATBRAUCA AR MANI MKKADAS PROBLEMAS VINJAM BUUS 10X LIELAAKAS AR KAUTVAI AR MANAAM DUUREEM, PEC SARUNA VAIRS NEKAS NENOTIKA ALGA BIJA LAIKA UN VIS PAREEJAIS AR KARTIIBA, ES SAKU NEBAIDITIES KO TA VINJI VAR JUMS IZDARIIT JA NESANACA BRAUC MAJAS UN BRAUC VELREIZ NEVAJAG PADOTIES!!!

A aldis 24.08.2008

vot tas ir komentaars..ja gribat lai jus dr*zhj, tad juus arii draa*iis

R Romans 04.12.2009

Sveiki Es velos atrast Darbu .
Cik reali ir caur jums atrast darbu?

L lauwuleens 15.05.2011

+ jan4ikam swe6umaa wajag sawu mugurkaulu sawaadaak dupsees tewi kaa taadu mazu maukeli...