Sia NIX 13 - Egons Purens

Neejiet tur stradat.. ta ir visnegodigaka vieta.. algu prieksnieks laika nemaksa ir veikalu atstajis veikalu parados jo visu laiku dzer veikala vaditajai ari garso alins katru dienu.. no rita vinja ir iigna bet vakara laba draudzene tik runatiigakad ir jau visas dienas garuma padzerusi. Uzsakot darba attiebibas viss ir labi tev vel pasaka ka jebkura bridi var iet projam bet kad ej projam tev neizmaksa algu par tevi nemaksa nodoklus un liek ta iestade vel prieks vinjiem vakt melno naudu! Inventerizacija vel paliec vainigs par to ka gali nesakriit..! Par slimibas lapam neviens neliekas ne zinis un neizmaksa pienakoso slimibas llapas naudu.. ka ari pec darba attieciibu izbeiksanas vel 3menesi jaludzas dokomenti ub nauda.

A audia4 22.12.2014

Pilnigi piekritu visam rakstitajam! Es ari stradaju pie si negodiga cilveka! VID vajadzetu vinus kartigi parbaudit!!!