www.sudzibas.lv SIA NĒRINGS augstspiediena sukni

SIA NĒRINGS - augstspiediena sukni

Veletos pabriidinaat visus par so firmu, vinji itka restaure turbinas, generatorus starterus, augstspiediena suknus, ta4u patiesiibaa, vienigais ko reali vini izdara ir no arpuses nomazgaa un atdod klientam, kautkur pa srotiem sagrabstitas lietas.
Pats iegadajos itka atrestauretu augspiediena sukni, ta4u tas izradijas veel sudigaaks neka man pasam, tad aizvedu atpakal lai iedod ko citu, un izradijaas ka atkal javed atpakalj jo pilns ar rusu un spruust gaaze, (nospiezot pedali apgriezieni uzkapa, bet atlaizot joprojam ta arii palika), bija ari 3 sais, bet ar to es paslaik mocos pati pirma problema bija droseles ass, kaa atrestaureetam suknim var sulot garaam droseles asij?, un pie normas robezaam noreguletas dumainiibas tu met pa karbu kaa negudrs, bet autins knapi pat ar pirmo uzsaak, a kad noregulee ta lai vins iet ka butu jaiet, tad dums un visi kas aiz manis elpo kveepu, (aizdedzi, grozi kaa gribi nekas nemainaas, vienigi logiski ka agrakai pelekaks dums, bet tas arii vis, nekadas jaudas nekadas ekonomijas, paterins ir lielaaks nekaa tam vajadzeetu buut)pilniigi neiesaku, nemt ko uz apmainu, iesmeerees pedejo meeslu, vienigais ar ko es esmu apmierinaats ka starterim oglisu bloku dabuju jaunu, un tur nu neparptotami viss redzams, tapeec ap4akareet nevar,
genertoram pedejo reiz nemu diozu bloku, nu diemzeel nepaveicaas, iesmereeja, tadeelj esiet loti uzmaniigi ar so firmu un apdomajaties pirms ko nemat vai dzenat uz so servi.

K

L LOL 11.11.2010

Tu, vispār saproti ko runā. var redzēt pamatskolas rakstības līmenī esi. Kas tas par vārdu (taču)???? Tas, tā atkāpe no teksta.
Tu saproti, ak lietots un restaurēts tāds paliks vienmēr un jauns būs daudz daudz labāks, Tu zini cik maksā Jauns benzīna sūknis? Tad aizatsi savu rijam caurumu un brauc pērc jaunu. Un ja jau tik slikti Tev tur vis, Kāpēc 3 reizes esi braucis?
Un, ne jau visi grib apčakarēt ka Tu to domā, bet spriežot pēc tevis Tu patiešām savādāk naudu neproti nopelnīt čakarējot. Ja jau viņa servis tik sūdīgs, kāpēc viens no vadošajiem Latvijā restaurācija (starteru, turbīnu un utt)?
Pirmkārt tev nepavaicās tā mēdz gadīties otrkārt, kā sapratu Tev bez vārda runas iedeva vieta citu, saplēstā vieta? treškārt, Tu neesi ar savu galvu padomājis, ka ir kād cita vaina ja plīst benzīna sūknis? iespējams motors miskastē metams?

Tādēļ padomā ko Te gvelz un tad tik sāc runāt.

Ar cieņu

S Serviss 23.01.2020

5 sūkņi no Nēringa ir nākuši manā servisā. Vizuāli labi izskatās, bet kad pieliek pie motora, tad tek gar sūkņa asi degviela. No šrota nākuši sūkņi nav tik krimināli

D Dīdī 11.11.2010

Ja jau pats tik labi rakstat tad paskaidrojiet lūdzu kas tie tādi?

Bet tas nav domāts pārmetums:)tik atgādinājums ka neviens nav ideāls:))

K kurbulis 11.11.2010

Lol galīgs idiņš vai kā? ko tu druka ja nezini pat par ko runā?

S Smash 25.03.2011

Piekritu kad saja firma nav ne normalas attieksmes ne ka cita attieciba pret klientu.vienreiz biju vairak nebrauksu.mana gadijuma bija turbinas vaina!
A tu kas tur sprega pa vidu laikam pats ari esi abecnieks! Jo lietots un restaurets ir divas dazadas lietas. A jauns augstspiediena suknis vispar cik maksa paskaties labak, nevis ka tie suu 10latu vertie benzina suknji, ja nevari atrast cenu tad pareizini ar 50 un dabusi aptuveno dizela sukna cenu.

E Eds 15.08.2011

Ar mašīnām ir tā pat kā ar bitēm - neko nekad nevar skaidri zināt. Īpaši šo var attiecināt uz dīzeļiem. Cilvēki, meklējot iespēju ietaupīt, iegāž bāka dažādus neizsakāmas izcelsmes šķidrumus un pēc tam brīnās, ka mašīna noplīst. Rodoties kādam defektam - arī meklē iespēju ietaupīt. Nomaina sūkni un nepadomā par bākas tīrīšanu vai jebkādiem citiem preventīviem pasākumiem, lai jaunā detaļa darbotos kā tai nepieciešams.

Nedaudz pazīstot šo uzņēmumu, varu teikt, ka nekas netiek darīt no tīša prāta. Ja firmai ir iepirkta testēšanas un labošanas tehnika par nopietnām summām un pieņemt darbā un apmācīti meistari, lai darbotos ilgtermiņa, tad kādēļ mēģināt kaut ko iesmērēt. Šis nav utu kantoris, kurš vienu dienu ir un nākamajā uz durvīm stāv rakstīts - "Slēgts". Un nav arī patīkami, ka nāk cilvēks un sūdzas, ka kut kas nav riktīgi, bet mašīna ir bite :) un viss var notikt.

Galvenais ir atrast kopīgu valodu un atrast kompromisu!!!

J Juncis 02.09.2011

Nezinu kā ar iesmērēšanām vai atsmērēšanām šajā kantorī, taču
attieksme pret klientu ir vienaldzīga... Principā pa telefonu neko sarunāt nevar..

J JaneX 24.01.2012

Aizvedām Bembi ar defektu - No rītiem nevar iedarbināt! Noturēja 2. nedēļas, mainīja visu, pa labi un kreisi!!! Un nekāaaa.
Rezultātā: mašina nelec un naudas arī nav! :(
Attieksme- Viss ir normāli! Mēs gudri, TU duraks!!!
Kā teicienā- Uzticies- MULĶIS, Neuzticies- STULBENIS!
Tā lūk!
Tāda pieredze ar šo kantori!

A apkrāpts 01.03.2014

Vācu parakstus pret šo autoservisu [slēpt]@inbox.lv

R Romanss 16.02.2016

Отдал за реставрацию турбины 320 евро, проехал около 400 км, начала гнать масло, привез турбину назад в "Nerings" , никто ничего делать не хочет, короче разбирайся сам, сейчас ищу новую контору, ещё 300-400 евро и где хоть какая-то гарантия, что там будет не то же самое, короче говоря, это неринг не советую.

D dubstep11 08.07.2016

У нас просто делать не умеют реставрация громкое название... Луче найти б/у