www.sudzibas.lv SIA MODERN GLASS Darba kvalitāte, apsolīto logu kvalitāte.

SIA MODERN GLASS - Darba kvalitāte, apsolīto logu kvalitāte.

Man personīgi bija darīšana ar tādu personu vārdā KAREN, kurš solija labus logus pa labu cenu un protams profesionālus meistarus.

1)Piedāvātie logi beigās izrādijās zemas kvalitātes.
2)Tādus meistarus var laist tikkai uz mežu zāģēt kokus. (kad ņēma ārā vecos logus izlauza pusi no blakus esošās sienas, ņēma ārā neviss zāģējot un smuki izņemot, bet laužot ar kuvaldām un lomiku)
3)Nepadarija darbu līdz galam. (Pats vainīgs atdevu naudu un viņi pazuda) "māk iegūt cilvēka uzticību".

Esiet uzmanīgi un pasūtot logus obligāti uztaisiet kaut kādu līgumu.

R

M mglass 11.07.2014

Добрый день! Произошло недорозумение. Я всю вторую половину мая лежал с тяжёлой травмой в больнице в Испании, поэтому не мог ответить. Насчёт качества всё очень приувеличено и Вы знаете почему. Причина не в наших окнах и людях... У меня Вашего номера нет. Ждём Вашего звонка, чтоб мы могли закончить работу.

L logi 23.04.2015

Согласен с жалобой! Заказал у них окна, цену Карен предложил самую низкую по Риге, но как выяснилось позже и сервис и качество установки тоже были самыми низкими в Риге. Сроки поставки и установки постоянно переносились, установка производилась одним человеком не смотря на большие размеры стеклопакетов. Карен требовал выплаты всей суммы денег не завершив работу. На данном этапе есть претензии к окнам по гарантии, как Вы уже поняли Карен на звонки не отвечает! Не рекомендую иметь дела с ним, заплатите меньше зато проблем поимеете с лихвой!