www.sudzibas.lv SIA Markol Slikts serviss, krāpšana

SIA Markol - Slikts serviss, krāpšana

09.09.2016 telefoniski pieteicu ūdens īres līgumu,ierodoties Šmerļa ielā 2, bija jāmaksā skaidrā naudā(nez kāpēc!) par ūdens pudelēm un iekārtu(krāns, turētājs). Pirmajā ūdens maiņas reizē. autovadītājs iebraucot privātīpašumā izbraukāja piemājas zālāju un sabojāja piebraucamo ceļu privātmājas teritorijā. Izlabot sabojāto SIA Markol uzņēmuma vadība atteicās, kaut tika nosūtītas bojājumu bildes un lūgums miermīlīgā veidā izlīgt. Tagad, kad vēlos atgriezt pudeles un izbeigt līguma attiecības, man uzņēmuma grāmatvedība piesaka, ka naudu mēneša laikā atgriezīs ar pārskaitījumu uz bankas kontu. Manuprāt notiek skaidras naudas neaplikšana ar nodokli un mahinācijas ar skaidru naudu.

D Dzintars Osemljaks 19.10.2016

Slikts serviss