www.sudzibas.lv SIA LEJASLĪBIEŠI SOLĪT SOLA, BET NEDEVA. Krāpšana!!!

SIA LEJASLĪBIEŠI - SOLĪT SOLA, BET NEDEVA. Krāpšana!!!

Labdien! Izlasīju vienu jau kāda cilvēka ieliktu sūdzību par šo firmu un nu varu pateikt arī pāris vārdus. Nožēlojami, ka šādi uzņēmumi eksistē, kur darba devējs apšmauc savus darbiniekus, melo viņiem acīs skatoties, katrreiz stāstot pasaciņas, kādēļ nevar izmaksāt nopelnīto par padarīto darbu. Nauda nekad netiek samaksāta visa un kur nu vēl laikā. Datumi, kas ir darba līgumā ir ar lielu aizturi un kur nu vēl avanss-tas NEEKSISTĒ. Cilvēks no padarītā menesī saņem nedaudz vairāk kā pusi no solītā. Galvenais, ka pašam labi! Var dzīvot mierīgi, naktīs gulēt, kamēr darbinieki pahā mellu muti, GAIDOT... Kā bērns Ziemassvētku brīnumu... Hallo, nekādā gadījumā neejiet pie Jāņa ŠVĒDES, lai neiebrauktu vēl lielākos mīnusos!!!

Papildināts Pēteris:( 18.11.2016

P

P Pēteris:( 19.11.2016

Mana attieksme pret sūdzību ir pozitīva, jo tur tiešām viss pateiktais ir taisnība. Mans draugs strādāja pavisam neilgu laiku pie šiem šmaukļiem. Puisis aizgāja strādāt cerību pilns... Fū, Atsita ātri vien visu gribēšanu strādāt. Ne jau tikai nauda ir tas svarīgākais kādēļ te griezties te un sūdzēties, bet gan elementāra cilvēka atbildība un kaut mazākā cieņa pret saviem darbiniekiem. Ja uz darbinieku auro, to dzenā, apsaukā rupjiem vārdiem, tad vairs nav ko teikt... Nolaižas rokas un darīt negribas absolūti neko... UZMANATIES!