www.sudzibas.lv SIA Largo D SIA Largo D krāpnieki

SIA Largo D - SIA Largo D krāpnieki

Labdien! Gribam pastāstīt par krāpniekiem Dmitriju Žeļezņakovu un Ilzi Vabali (ex.Žeļezņakova), SIA Largo D (Rēzekne, A.Upīša ielā) pārstāvji. Griezāmies, lai pasūtītu mēbeles. Mums solīja, ka izvēlētā prece tiks piegādāta divu nedēļu laikā. Tika iemaksāts avanss un ar nepacietību gaidīta prece. Un tad sākās-bija pagājuši jau 2 mēneši, preces kā nebija tā nebija. Katru nedēļu zvanījām, interesējāmies, uz ko katrreiz atbilde bija vienāda- pagaidām vēl mašīna negāja uz Poliju, bet nākamnedēļ noteikti brauks, un nedēļas beigās prece jau noteikti būs uz vietas. Un tā jau ceturtais mēnesis... Uz prasībām atgriezt naudu, izskanēja tikai solījumi, ka prece noteikti būšot, jo katrreiz radās kādi aizbildinājumi- ta nav mašīnas, ta naudas nav, ta veselības problēmas.... Šobrīd veikals ir ciet uz lielas atslēgas, telefoni atslēgti, Železņakovi pazuduši.. rezultātā ne preces ne naudas.

T