SIA kristine RR - pardeveju atieksme

iegadajos ne lētus lietotos apavus sev un viram konkretak nike botas viram un graceland ielas apavus sev otra dienaa vira apaviem abiem nokrita zoles apavus notiriju panjemu rokas cheku un devos mainiit un ka jus domajat pardeveja ljoti neapmierinata ar to ka esmu ieradusies jo ieprieksh virs bija ieskrejis paradiit kadi shie apavi izskataas pec paris stundu valkashanas un bija atlicis citus apavus jo naudu jau atpakal neviens nedod. tad pardeveja nelaipnaa piepaceltaa balsii saka mani suniit ka apavi neesot notiriti ka vinjai tagad bushot japaartiira esot ljoti netiri (laikam domaa salimeet un tirgot taalaak!!!) velejos samainiit ari savus apavus jo lauza peedu bet tie ari izradijaas parak netiri un cena nodzisusi kaut gan biju nostaigajusi parsimts metrus tos vispar preti nenjema. pati esot pardeveja esmu shokaa par TĀDU atieksmi pret klientiem un iesaku uzmaniities no IEPIRKŠANĀS SHAJOS VEIKALOS!!! arii ieprieksh jau biju saskarusies ar sho probleemu

V Varbūt 02.09.2011

Varbūt tie apavi bija domāti izvadīšanai pēdējā gaitā? Uz kārbas nebija tādas norādes?

K kika 03.09.2011

Iemācieties lietot pieturzīmes!
Ko tad jūs no lietoto apavu veikala gribējāt? Lai apavi būtu tikpat superīgi kā jauni?

A Alies 24.09.2011

Такие магазины и не должны давать никаких гарантий...А подошва конечно должна быть чистая...Вы купили её в нормальном состоянии...И возвратить должным в таком же! Чтобы можно было видеть цену...И все таки обменять вам её согласились...Поэтому не вижу смысла с этой жалобе...

W wertyuio 19.01.2012

Garam ar likumu, jastaiga firmaj SIA Kristine RR! SAIMNIEKS MAITA PEDEJA! Visi apavi daudzkart laboti, Siguldas angaros. Apstradati ar shausmigu kimiju, slimibas garantetas..

P pingo1 24.11.2014

Tie ir lietoti apavi, nav jauni!!!Vienkārši bezjēdzīga sūdzība.

W Werkgjfdu 12.06.2022

Очень хороший продавец в Сигулде помог выбрать обувь!Всем советую если надо обувь тогда идите туда !Продавец Рима:)