sia klastra - obman

Hozjajka dannogo 4udnogo zavedenija - prostitutka, svolo4 i mo6ennica, esli virazhatjsja bolee mjagkim jazikom. Nikto i nikogda ne vzdumajte idti k nej rabotatj! Devo4ki u nejo v bare menjajutsja kazhdie 3 mesjaca i kazhdoj nahoditsja pri4ina dlja uvoljnenija - to svoej vodkoj torgujut, to kofe svoj, to banju vklju4ajut. Vse rabotajut bez dogovora. Zarplata estestvenno ne platitsja. Rabotnic, kotorim ona dolzhna prili4nie summi za otrabotannoe vremja, uzhe i ne sos4itatj, ja okazalasj v ih 4isle.
Podkazhite, kak borotjsja s takimi ljudjmi?

X

P Patriots 02.04.2011

Tagad, kad lien ārā no savas ziemas guļas odzes, saķer kādas gabalas 20 un palaid šīs dzertuves telpās.Šīs protams salīdīs visās iespējamās vietās un saimniecei būs ļoti liels prieks.Pats galvenais ir tas fakts, ka neviens nezinās konkrētu skaitu, via šis ir visas izķertas vai nav, un ilgi neviens tur neies iekšā ne saimniece ne viesi.

E Esesesseseseseses 02.04.2011

Xxxxx, poslje raboti, uhodja podpoljitje etu kantoru i vsjo! V 4om probljema?!

Atkal urlas !

P Patriots 02.04.2011

Labvakar Ieviņ!Kāda tu šovakar laipna!A kas tas ir-urlas?Tas nenāk no Iļģuciema sieviešu cietuma žargona?

Ei dirst urlas !

P Patriots 02.04.2011

Ieviņ mīļā, nevajag tik daudz lietot alkoholu.Es esmu viens, bet tev jau dubultojas.

č Čoms 02.04.2011

Kāda tur nahui Ieva, mazgadīgie pidriki atkal izklaidējas!

I Ieva 02.04.2011

Jus tadas urlas, shausmas .

č Čoms 02.04.2011

Ieva, kas tu esi?Igors no Maskačkas?

V Violeta 02.04.2011

Igors no Maskacka - esi tu es to zinu .Redzeju tevi bara -- nlo .

I Ieva 02.04.2011

Ja pašlaik tu esi violeta, tad drīz kļūsi dzeltena.

V Violeta 02.04.2011

Ja es klusu dzeltena, tu klusi zalsh !