Sia Jaro - Krāpnieki

Algu vini sola labu, bet maksa to aploksnee. Pirmos divus meneshus vini jums maksas tikaj to kas pienakas oficiali, ta ir minimala alga. Tas daras speciali tam nolukam lai tu esi vinem kabata un ja gadijuma izdomasi aiziet nenostradajot vismaz pusgadu tad to naudu ko sapelnii un ko vini tev parada, tu nesanemsi, bet par to vin drosi vien pabridinas pirms iestasies darbaa.

R Roberts Lulle 15.09.2015

Cienītais, Grigorij Lazarev !
Jūs variet šeit publicēt bezgala daudz mani apmelojošu, it kā no dažādiem cilvēkiem rakstītu sludinājumu, bet tas neapturēs pret Jums, kā aizdomās turēto, ierosinātā kriminālprocesa (par uzticēto materiālo vērtību piesavināšanos) virzību un nonākšanu Tiesā, kur ES dalībvalsts Tiesa Jūs, kā apsūdzēto, ļoti iespējams atzīs par kriminālnoziedzinieku.
Roberts.