www.sudzibas.lv Baltcom Izspiedēji

AtrisinātaBaltcom - Izspiedēji

Nevienam neiesaku pieslēgties pie izzi, kuri tagad saucās sia ''baltcom tv'', tur strādā vieni naudas izspiedēji. Līgums ir beidzies, bet viņi tik un tā pieprasa maksu par abonēšanu, neskatoties uz to, ka ir jau cits pieslēgums. Draud ar kaut kādiem parādu sarakstiem un tiesas izpildītājiem. Tv strādā slikti, bija pat ka divas dienas kabelis nestrādāja, kā vispār tāda maza kompaška vēl eksistē. Esiet uzmanīgi.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.04.2019

K

R ri4y 15.07.2015

Ir 2 iespējas!
1. Ja tu esi uzrakstījis atteikumu no pakalpojumiem, tad viņi neko nevar prasīt izņemot līdz tam datumam no kura stājās spēkā atteikums.
2. Ja tu neesi uzrakstījis atteikumu, bet domā ka ja tu pieslēgsi citu pakalpojumu sniedzēju un viņiem jāpārtrauc tev sniegt pakalpojumus, BEZ IESNIEGUMA, tad tu esi idiots un tādiem kā tu nav vietas uz zemes!

T trakotais 20.07.2015

2. variants ir ļoti labs :D

K kastadnu 01.09.2015

gudrīši tādi, iesniegums bija noosūtīts