www.sudzibas.lv Sia Holzwerke 10% novilkšana no lagas

Sia Holzwerke - 10% novilkšana no lagas

Privātuzņēmums SIA HOLZWERKE Lubāna, lūk pēc kādiem līgumiem strādā cilvēki kokpārstrādes cehā nesaņemot pat minimālo algu, piespiesti pie zemes, jo citur darbu šajā nomaļajā vietā viņi nevar dabūt, tādējādi priekšnieks Andrejs Stanga izdomājis no mazajām niecīgajam algām novilkt vēl 10%, cilvēki strādā 8 stundas dienā izgriežot vajadzīgo kubatūru bet Andrejam Stangām un darba vadītājam (meistaram) Egīlam Feldmanim to nesaprast, galvenais jau, ka viņiem nāk nauda un var braukt uz visādiem ceļojumiem par mūsu novilktajiem 10 %. Bet ja kāds ko pasaka vai iebilst, tad priekšnieks skarbi pasaka, ej prom, meklē darbu citur!!! Andrejs uztaisījis līgumu par 10% novilkšanu jebkuram darbiniekam sakara ar zaudējumiem, bet ja iegādātos jaunu tehniku nevis brauktu uz visādiem atpūtas kūrortiem tērēt mūsu naudu, tad nebūtu neviena zaudējuma šajā uzņēmumā, jauna aparatūra, inventārs, tad arī nebūtu nekādi zaudējumi, visiem bailes iet uz valsts darba inspekciju vai sūdzēties, jo savādāk Andrejs padzīs kā suni un nesamaksās pēdējo nopelnīto naudu.varu jums parādīt Andreja pašizdomātu līgumu par 10% un ieteiktu valsts darba inspekcijai uz šejieni atbraukt ieviest kārtību. kā arī brigādes vadītājs Feldmanis pārdod pa kreisi materiālu bez valsts nodokļa un naudu ieliek savā kabatā un mūždien ir piedzēries, tas skaitās godīgais-(pēdiņās) Lubānas kokapstrādes uzņēmums, kur šefi peļņa naudu griežot strādniekiem algas nost

E elmis 26.09.2015

Sūdzību ir rakstījusi persona, kurai pirmajā vietā ir alkohols un materiālu piesavināšanās bez maksas . Pārlasiet visu uzmanīgi un pievērsiet uzmanību tam, cik daudz ir pareizrakstības kļūdu šajā rakstā, kā arī tam ka rakstītāja nespēj izlasīt, ka tas ir rīkojums nevis līgums . Strādājošie, kuri strādā un nedzer, saņem pat vairākas reizes lielāku algu nekā minimālā alga . Strādājošie jau arī zinām, kas ir raksta autors . Šādu darbinieku dēļ firmas īpašnieks ir spiests uz laiku samazināt algas . Rakstītāj izvelc baļķi no savas acs, nemeklē skabargu cita acī .

R Raitisl 13.08.2016

Egīls ir goda cilvēks! Bet Tas elmis ir tas kam visu patīk "saraut nāsīs" un sūdzēt citus kaut pats ir 10 reiz sliktāks

K kreilis533 07.11.2016

No tā elmja vispār nav nekādas jēgas. Gudri runā bet neko nesajēdz īstenībā. stučij tik visus bet pats tik sev kabatas piebāž ar ko vien iespējams

V vep013 10.12.2016

Kreilis533 pats sev ir devis īsto iesauku . Dzērājs un sliņķis!

B Batja66 04.08.2021

Un tu elmārs esi ļoti čakls. Dienā mož 20 metrus noej un smirdi pēc mīzeļiem