SIA Hansa - Attieksme

Lieta tāda, ierados Hansas filiālē Liepājā 3nedēļas atpakaļ. Aizpildīju un nokārtoju visas formalitātes, solija man ka sazināsies ar mani par darba piedāvājumiem. Tā arī notika otrajā un trešajā dienā piedāvāja man darbu - Vācijā jēlgaļas kabinašanā uz āķiem izdevumi ap 900Euro, jo Vācijā viņiem ir starpnieks, kurš nosmeļ savu 400 Eiro. Anglijā vistu ķeršana, pa kuru pati konsultante neko labu neteica. Kā arī Vācijā ar savu auto izvadāt pastu, noteikumi tādi, minimālā alga, auto jalabo pašam, degviela pašam. Atteicos no šiem piedāvājumiem. Solija sazinaties ar mani nākamajā nedeļā, tas netika izdarīts, tad pēc nedēļas 1dienā pl. 10 zvanu pats, paceļ, jautāju, ka ar darba piedāvajumiem, ši man atcērt, es tiko no brīvdienām ko tik agri man zvanat, neko tik agri nemāku teikt, ja būs kaut kas jauns, dosim jums ziņu uz 3-4dienu. Šodien ir 4diena, domāju pulkstens jau 12, jauzvana pašam, bet laikam ka manu nr. jau ir saglabājuši un neceļ man augšā. Itkā pa šo firmu esmu dzirdējis tikai labu, bet tā man izgāja ar liepājas filiāli. Ieteiktu nomainīt personālu, jo meitene kas tur pieņem topošos klientus burtiski arī konsultācijas laikā ņirgājās par cilvēkiem, neņemot vēra to ka priekš viņiem jau pelnam naudu, kā arī maksājam pirmo summu itkā iekārtošanas naudu, ko citas firmas nemaz neprasa.