www.sudzibas.lv SIA "GRATAn AB" Nemaksā godīgi nopelnītu naudu!

SIA "GRATAn AB" - Nemaksā godīgi nopelnītu naudu!

Neieteiktu nevienam strādāt gribošam cilvēkam strādāt šajā uzņēmumā viņi neizmaksā visu godīgi bez brīvdienām nopelnīto naudu! Firmas īpašnieka vārds Uldis Ozols

P

P pilsonis 15.11.2010

SIA"GRATA AB"

E edgars laurins 01.08.2011

stasts ira sitads.saku stradat augsup noradita firma pec divam dienam atved lai ligumus paraksta izlasiju likas ka vis kartiba parbaudes laiks.3 menesi.un tt.pats intresantakais ka bija divi eksenplari ka jau parakstiju pienakas viens man eksenplars.bet nekavini savaca otru ari.prasiju kur ta man paliek ligums tev velak atvedisot ta pec tam pazuda .nedelu stradaju vel taja firma un saku domat iet prom bet tu.nekadigi nevari aiziet prom ne liguma ne parstavja kam varetu to pateikt.

F FelixRVT 02.11.2011

Tas kantoris Grata AB nemaksā rēķinus par pakalpojumiem un Uldis Ozols neceļ telefonu, kad viņam zvana.

Inženieris 13.03.2012

Krāpnieku kantoris - meklē strādniekus "lohus", kuriem var karināt makaronus uz ausīm, algas nemaksā mēnešiem - baro ar solījumiem. Potenciāliem klientiem iesaku uzmanīties no GRATA AB!

S shaizee 09.10.2012

tur tads kikuts vel makaronu vecis. ari neko nemaksataajs!

V Valters Aleksa 01.01.2017

Uldons tv na krapnieks tie ir meli ko jus skaat kad uzaicinaja satikties un apkeras ap kaklu tas nav isteniba

G Guntars Driņķis 08.01.2017

kam jums heiteri to vajag tā nav tiesa ko jūs negatīvie rakstat noskataties https://youtu.be/VffXz5rz2kY noskataties heiteriem vienkārši skauž.

K Kristaps pareizais 11.01.2017

Heiteri ja jums skauž tad neapvainojat cilvēkus kur nevajag jo jūs apkaunojat paši sevi un apgrūtinat pārējos piem: policiju vai uldi ozolu un arī lielas nepatikšanas.